up
ara
John Green

John Green

İrem Batur

İrem Batur

@irembatur

Aynı Yıldızın Altında
"Sayılı günler içinde bana bir sonsuzluk verdin ve bunun için sana müteşekkirim."
ataç ikon Aynı Yıldızın Altında
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
7 beğen · 0 yorum
fisun

fisun

@fisun

Terk etmek çok zordur... ta ki terk edene kadar.
ataç ikon Kağıttan Kentler
kitaba 8 verdi, inceleme eklemedi.
0 beğen · 0 yorum
Kübra

Kübra

@1905keresevdim

önce bir çarpıntı, sonra kaburgalarının altına saklanan keskin bir acı... ve ışte ilk kez o zaman midesinden bir parçanın sökülüp çıkartıldığını hissetti.
ataç ikon İlk Aşk
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
0 beğen · 0 yorum
Melisa Zabitler

Melisa Zabitler

@melisazabitler

Aynı Yıldızın Altında
"İz bırakmak istiyorum."
ataç ikon Aynı Yıldızın Altında
kitaba 9 verdi, inceleme eklemedi.
1 beğen · 0 yorum
Mehmet Külahçı

Mehmet Külahçı

@mehmetkulahci

Nadir olan, sizinle aynı dünyayı gören birini bulmaktır.
ataç ikon Kaplumbağa Kabuğunda Dünya
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
0 beğen · 0 yorum
Karanlık Sokaklar

Karanlık Sokaklar

@karanliksokaklar

 John Green paylaşım fotoğrafı
John Green
"Depresyonda olup olmadığımdan emin değilim. Yani, mutsuz değilim. Ama mutlu da değilim. Gün içinde espriler yapıp gülebiliyorum fakat bazı geceler yalnız kaldığımda, nasıl hissedildiğini unutuyorum.."
John Green
ünlüye puan vermedi, inceleme eklemedi.
11 beğeni · 1 yorum beğen ikon
Aşk Baharı Beklemez
1970
Kaplumbağa Kabuğunda Dünya kitabının da yazarı John Green tarafından kaleme alınan Aşk Baharı Beklemez kitabı Roman (Çeviri), Aşk Romanı türünde okuyucusu ile buluşuyor. Artemis Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9786054560721 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Aşk Baharı Beklemez isimli kitap 368 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Beril Tüccarbaşıoğlu Uğur çevirmiştir. Aşk Baharı Beklemez kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Kaplumbağa Kabuğunda Dünya
2018
Aşk Baharı Beklemez kitabının da yazarı John Green tarafından kaleme alınan Kaplumbağa Kabuğunda Dünya kitabı Roman (Çeviri), türünde okuyucusu ile buluşuyor. Pegasus yayınevinden 2018 yılında 9786052993729 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kaplumbağa Kabuğunda Dünya isimli kitap 312 sayfadan oluşuyor. Kaplumbağa Kabuğunda Dünya kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Aynı Yıldızın Altında
2012
John Green'in Türkçeye çevrilen ilk romanı olan Aynı Yıldızın Altında adlı kitap, on altı yaşındaki akciğer kanseri hastası Hazel ile destek grubunda tanıştığı tümör hastası Augustus'un aralarında oluşan duygusal bağı konu edinen romantik ve dramatik bir gençlik romanıdır.
Alaska'nın Peşinde
2005
Gençlik yıllarında yaşanılan yoğun duygular, insan hayatını derinden değiştirebilir.
İlk Aşk
2006
Katherine gibi bir sevgili hayali olan Colin'in tüm denemeleri başarısızlık ile sonuçlanır.
Kağıttan Kentler
2015
Başrollünde oyuncu Cara Buono yer aldığı, yönetmenliğini Jake Schreier üstlendiği film Aşk türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Aşk, Dram türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Kağıttan Kentler isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Aynı Yıldızın Altında
2014
Bir destek grubunda tanışan ve kanser hastası olan Hazel ve Augustus adlı iki genç arasında duygusal bir yakınlaşma başlar. Hazel'ın dileğini gerçekleştirmek için Amsterdam'da yaşayan bir yazarı ziyaret etmek üzere birlikte yolculuğa çıkarlar.
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0