up
ara
John Katzenbach

John Katzenbach

Fethi Uzun

Fethi Uzun

@fethiuzun

"Unutma" dedi, " kimse delileri pek umursamıyor. "
0 beğen · 0 yorum
Fethi Uzun

Fethi Uzun

@fethiuzun

Ben büyüdükçe sesler de büyüyordu.
0 beğen · 0 yorum
Fethi Uzun

Fethi Uzun

@fethiuzun

Biri ölür, onu öldüren de hapse girer. Perde iner. Herkes hayatına devam eder.
0 beğen · 0 yorum
Fethi Uzun

Fethi Uzun

@fethiuzun

“Neyin var koca oğlan?” diye sordu.
Sırık’ın konuşurken sesi titriyordu: “Görmüyor musun, Peter? Belirtiler her yerde! Huzursuzluk, nefret, savaş, cinayet...” Aniden Evans’a dönerek “Gazetede kıtlıkla ilgili bir haber de yok mu?” diye sordu.
0 beğen · 0 yorum
Fethi Uzun

Fethi Uzun

@fethiuzun

Deliyseniz, elinizden hiçbir şey gelmez. Fakat aynı zamanda her şey gelir.
1 beğen · 0 yorum
Fethi Uzun

Fethi Uzun

@fethiuzun

Belki de bizi yer çekimi delirtiyor. Bizi toprağa mıhlıyor. Düşüncelerimizin yükselip yayılmasını engelliyor.
1 beğen · 0 yorum
Profesör
1970
Psiko Analist kitabının da yazarı John Katzenbach tarafından kaleme alınan Profesör kitabı Roman (Çeviri), türünde okuyucusu ile buluşuyor. Koridor Yayıncılık yayınevinden 1970 yılında 9786054629343 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Profesör isimli kitap 512 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Ender Nail çevirmiştir. Kitap Tüm Zamanların En Çok Satan Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Profesör kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Psiko Analist
1970
Profesör kitabının da yazarı John Katzenbach tarafından kaleme alınan Psiko Analist kitabı Roman (Çeviri), Polisiye türünde okuyucusu ile buluşuyor. Koridor Yayıncılık yayınevinden 1970 yılında 9786054188413 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Psiko Analist isimli kitap 512 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye İpek İbik çevirmiştir. Kitap En İyi Polisiye Romanlar listesinde de yeralmaktadır. Psiko Analist kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Şizofren (O Seni Bulmadan Sen Onu Bul)
0
Profesör kitabının da yazarı John Katzenbach tarafından kaleme alınan Şizofren (O Seni Bulmadan Sen Onu Bul) kitabı Roman, Roman (Çeviri) türünde okuyucusu ile buluşuyor. Koridor Yayıncılık yayınevinden 0 yılında 9786054629152 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Şizofren (O Seni Bulmadan Sen Onu Bul) isimli kitap 544 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Elif Özkaya çevirmiştir. Kitap Tüm Zamanların En Çok Satan Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Şizofren (O Seni Bulmadan Sen Onu Bul) kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Kızıl 1-2-3
2013
Profesör kitabının da yazarı John Katzenbach tarafından kaleme alınan Kızıl 1-2-3 kitabı Korku, Gerilim türünde okuyucusu ile buluşuyor. Koridor Yayıncılık yayınevinden 2013 yılında 9786054629749 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kızıl 1-2-3 isimli kitap 466 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Enver Günsel çevirmiştir. Kızıl 1-2-3 kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Tabu
2015
Profesör kitabının da yazarı John Katzenbach tarafından kaleme alınan Tabu kitabı Roman (Çeviri), Korku türünde okuyucusu ile buluşuyor. Koridor Yayıncılık yayınevinden 2015 yılında 9786054629909 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Tabu isimli kitap 560 sayfadan oluşuyor. Tabu kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Cinayet Mevsimi
1985
Başrollünde oyuncu Kurt Russell yer aldığı, yönetmenliğini Phillip Borsos üstlendiği film türünde izleyicisini bekliyor. , türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Cinayet Mevsimi isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0