up
ara
John Le Carre

John Le Carre

Call for the Dead
1970
Soğuktan Gelen Casus kitabının da yazarı Soğuktan Gelen Casus ve Hain kitaplarının da yazarı John Le Carre tarafından kaleme alınan Call for the Dead kitabı Eğitim, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Nüans Publishing yayınevinden 1970 yılında 9788723901019 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Call for the Dead isimli kitap 126 sayfadan oluşuyor. Call for the Dead kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Soğuktan Gelen Casus
1970
Call for the Dead kitabının da yazarı Call for the Dead ve Hain kitaplarının da yazarı John Le Carre tarafından kaleme alınan Soğuktan Gelen Casus kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Bilgi Yayınevi yayınevinden 1970 yılında 2789754941248 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Soğuktan Gelen Casus isimli kitap 232 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye Mehmet Harmancı çevirmiştir. Soğuktan Gelen Casus kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Hain
1970
Call for the Dead ve Soğuktan Gelen Casus kitaplarının da yazarı John Le Carre tarafından kaleme alınan Hain kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Altın Kitaplar yayınevinden 1970 yılında 9789752116283 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Hain isimli kitap 320 sayfadan oluşuyor. Hain kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Bizim Oyun
1970
Call for the Dead ve Soğuktan Gelen Casus kitaplarının da yazarı John Le Carre tarafından kaleme alınan Bizim Oyun kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Remzi Kitabevi yayınevinden 1970 yılında 9789751405319 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Bizim Oyun isimli kitap 335 sayfadan oluşuyor. Bizim Oyun kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Köstebek
2018
Call for the Dead kitabının da yazarı Call for the Dead ve Soğuktan Gelen Casus kitaplarının da yazarı John Le Carre tarafından kaleme alınan Köstebek kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. E Yayınları yayınevinden 2018 yılında 9789753902175 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Köstebek isimli kitap 392 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye Sevil Güner çevirmiştir. Köstebek kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Our Kind Of Traitor
2016
Our Kind of Traitor, casusluk romanlarıyla ünlü yazar John le Care’ın kitabından uyarlanmıştır. Üniversite profesörü Perry Makepeace ve sevgilisi Gail Perkins tatildeyken Dima adında biriyle tanışırlar. Rus mafya üyesi olan ve hayatı tehlikede olan Dima, İngiltere’den koruma talep etmektedir. Bunun karşılığında gizli bilgilerin bulunduğu bir diski kendilerine ulaştırması gerekmektedir. Perry, Dima’ya yardım etmeyi kabul eder. İngiliz gizli servisi ile Rus mafyası arasında kalan Perry’yi tehlikeli bir yolculuk beklemektedir.
The Deadly Affair
1966
Başrollünde oyuncu Simone Signoret yer aldığı, yönetmenliğini Sidney Lumet üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden The Deadly Affair isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Köstebek
2011
Başrollünde oyuncu Gary Oldman yer aldığı, yönetmenliğini Tomas Alfredson üstlendiği film Gerilim türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Gerilim, Kitap Uyarlaması türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Köstebek isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
A Perfect Spy
1987
Başrollünde oyuncu Ray Mcanally yer aldığı, 1987 yılı yapımı dizi film türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede , türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden A Perfect Spy isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
The Night Manager
2016
Başrollünde oyuncu Hugh Laurie yer aldığı, 2016 yılı yapımı dizi film Gerilim türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Gerilim, Dram türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden The Night Manager isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
9
1 oy
0