up
ara
Alexander McCall Smith

Alexander McCall Smith

Yedi Yaşında Olmanın Önemi
1970
Kısıtlı Şartlar Villası kitabının da yazarı Kısıtlı Şartlar Villası ve Çikolata Para Macerası kitaplarının da yazarı Alexander McCall Smith tarafından kaleme alınan Yedi Yaşında Olmanın Önemi kitabı Roman (Çeviri), türünde okuyucusu ile buluşuyor. İş Bankası Kültür Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9786053606963 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Yedi Yaşında Olmanın Önemi isimli kitap 421 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye Çiçek Eriş çevirmiştir. Yedi Yaşında Olmanın Önemi kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Kısıtlı Şartlar Villası
1970
Yedi Yaşında Olmanın Önemi kitabının da yazarı Yedi Yaşında Olmanın Önemi ve Çikolata Para Macerası kitaplarının da yazarı Alexander McCall Smith tarafından kaleme alınan Kısıtlı Şartlar Villası kitabı Roman (Çeviri), türünde okuyucusu ile buluşuyor. İş Bankası Kültür Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9789944887915 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kısıtlı Şartlar Villası isimli kitap 113 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye Ufuk Boran Kaptan çevirmiştir. Kısıtlı Şartlar Villası kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Çikolata Para Macerası
1970
Yedi Yaşında Olmanın Önemi kitabının da yazarı Yedi Yaşında Olmanın Önemi ve Kısıtlı Şartlar Villası kitaplarının da yazarı Alexander McCall Smith tarafından kaleme alınan Çikolata Para Macerası kitabı Çocuk, türünde okuyucusu ile buluşuyor. İş Bankası Kültür Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9789944880831 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Çikolata Para Macerası isimli kitap 126 sayfadan oluşuyor. Çikolata Para Macerası kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Öğretmen Macerası
1970
Yedi Yaşında Olmanın Önemi ve Kısıtlı Şartlar Villası kitaplarının da yazarı Alexander McCall Smith tarafından kaleme alınan Öğretmen Macerası kitabı Çocuk, türünde okuyucusu ile buluşuyor. İş Bankası Kültür Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9789944882354 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Öğretmen Macerası isimli kitap 96 sayfadan oluşuyor. Öğretmen Macerası kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Tears of the Giraffe
1970
Yedi Yaşında Olmanın Önemi kitabının da yazarı Yedi Yaşında Olmanın Önemi ve Kısıtlı Şartlar Villası kitaplarının da yazarı Alexander McCall Smith tarafından kaleme alınan Tears of the Giraffe kitabı Eğitim, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Pearson Yayıncılık yayınevinden 1970 yılında 9781405885508 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Tears of the Giraffe isimli kitap 79 sayfadan oluşuyor. Tears of the Giraffe kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0