up
ara
Hasan Tolga Pulat

Hasan Tolga Pulat

Gülümse
0
Başrollünde oyuncu Mustafa Şevki Doğan yer aldığı, yönetmenliğini Hasan Tolga Pulat üstlendiği film türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede , türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Gülümse isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Güzel Günler Göreceğiz
2011
Başrollünde oyuncu Feride Çiçekoğlu yer aldığı, yönetmenliğini Hasan Tolga Pulat üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Güzel Günler Göreceğiz isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Merdiven Baba
2015
Başrollünde oyuncu Emin Gümüşkaya yer aldığı, yönetmenliğini Hasan Tolga Pulat üstlendiği film Komedi türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Komedi, Havaalanı türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Merdiven Baba isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Pamuk Prens
2016
Türkiye’nin tanınmış oyuncularından biri olan Tamer Karadağlı'nın hayatının ele alındığı filmde, ünlü oyuncu, taş fırın erkeği Haluk imajıyla anılmaktan bıkmıştır ve farklı bir projede yer almak istemektedir. Bu sırada yapımcı Birol Güven'den bir dizi teklifi alır. Karadağlı, farklı bir imajla seyirci karşısına çıkarak her türlü rolü oynayabileceğini kanıtlamak için rolü kabul eder.
Zengin Kız Fakir Oğlan
2012
Başrollünde oyuncu Mahir İpek yer aldığı, 2012 yılı yapımı dizi film Aile türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Aile, Komedi türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Zengin Kız Fakir Oğlan isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
No: 309
2016
Başrollünde oyuncu Sevinç Erbulak yer aldığı, 2016 yılı yapımı dizi film Komedi türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Komedi, Aşk türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden No: 309 isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0