up
ara
Jojo Moyes

Jojo Moyes

Elvan

Elvan

@elvanazraelfida

"insanların buluşacağı ve konuşacağı, fikir alışverişi yapacağı yerlere ihtiyacı var, hem sadece para konusunda değil, tamam mı? bize hayatı öğreten kitaplardır. kitaplar insana empati duymayı öğretir. Ama kıranı zar zor öderken kitap satın alamazsın ki. bu yüzden o kütüphane çok önemli bir kaynak! bir kütüphaneyi kapatırsan, Louise, sadece bir binayı değil, umudu da kapatırsın."
ataç ikon Sonsuza Dek Sen
kitaba 8 verdi, inceleme eklemedi.
1 beğen · 0 yorum
Elvan

Elvan

@elvanazraelfida

Adımız "hayata devam edenler çemberi" olsa da hiçbirimiz arkamıza bakmadan ilerlemiyoruz. kaybettiklerimizi her zaman yanımızda taşıyarak ilerliyoruz. küçük grubumuzda yapmaya çalıştığımız şey, onları taşımanın kaldırılması imkansız bir yük, bizi olduğumuz yere mahkûm eden bir ağırlık olmamasını sağlamak. onların varlığının bir hediye olduğunu hissetmek istiyoruz.
ataç ikon Senden Sonra Ben
kitaba 7 verdi, inceleme eklemedi.
1 beğen · 0 yorum
Ceylan Bektaş

Ceylan Bektaş

@ceylanbektas

Eğer o öğle sonrasında hayatımda tek bir kez üç bin dolarlık elbiseler giyip çıkaracağımı bilseydim ne yapar eder üzerinde sosis resmi olan gülünç bir külot giymez, sutyenimi de çengelli iğneyle tutturmazdım. -Lou
ataç ikon Sonsuza Dek Sen
kitaba 7 verdi, inceleme eklemedi.
1 beğen · 0 yorum
Ceylan Bektaş

Ceylan Bektaş

@ceylanbektas

"Kimse hayattan yara almadan kurtulamıyor."
ataç ikon Senden Sonra Ben
kitaba 6 verdi, inceleme ekledi.
0 beğen · 0 yorum
Ceylan Bektaş

Ceylan Bektaş

@ceylanbektas

"Bazen peşimde olduğunu hissederdim, sanki etrafı tamamen onun gözlerinden görüyor, sesini kulaklarımda duyuyordum."
ataç ikon Senden Sonra Ben
kitaba 6 verdi, inceleme ekledi.
0 beğen · 0 yorum
Ceylan Bektaş

Ceylan Bektaş

@ceylanbektas

"Seni baştan çıkarmak içinden sinsi planların olduğunu düşünüyorsan sandalyenin motorunu kapatman yeterli."
ataç ikon Senden Önce Ben
kitaba 9 verdi, inceleme ekledi.
0 beğen · 0 yorum
Tek Kişilik Paris Seyahati
2018
Yasak Meyve kitabının da yazarı Jojo Moyes tarafından kaleme alınan Tek Kişilik Paris Seyahati kitabı Aşk, Roman (Çeviri) türünde okuyucusu ile buluşuyor. Pegasus yayınevinden 2018 yılında 9786052994061 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Tek Kişilik Paris Seyahati isimli kitap 152 sayfadan oluşuyor. Tek Kişilik Paris Seyahati kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Yasak Meyve
2017
Tek Kişilik Paris Seyahati kitabının da yazarı Jojo Moyes tarafından kaleme alınan Yasak Meyve kitabı Aşk, Roman (Çeviri) türünde okuyucusu ile buluşuyor. Pegasus yayınevinden 2017 yılında 9786052992517 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Yasak Meyve isimli kitap 464 sayfadan oluşuyor. Yasak Meyve kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Senden Önce Ben
2012
Geçirdiği bir kazadan sonra kitabın ana karakteri olan Will Traynor’ın hayatı bir anda değişir. Kazadan sonra ailesi, Will’e bakması için ekonomik sıkıntıları olan Lou adında bir bakıcı tutarlar. Kitap, Will’in hayattan vazgeçme isteği ile Lou’nun hayata umutla bağlanmasını ve aralarında oluşan duygusal bağı anlatıyor.
Sonsuza Dek Sen
0
Senden Önce Ben efsanesinin son kitabı… Lou Clark New York’ta yeni bir hayata başlamaya hazır. Will’in söylediği gibi artık hayatını “cesurca yaşayabileceğine” inanıyor. Ambulans Sam ile aradaki binlerce kilometreye rağmen ilişkilerini canlı tutabileceğini düşünüyor. İşvereninin iyi bir adam olduğuna ve karısının ondan bir sır sakladığına emin. Zenginlerin dünyasında kendini işine adıyor, Beşinci Cadde ve Vintage Giysi Mağazası arasında hayallerini aramaya devam ediyor. Ve tam bu sırada tüm hayatını altüst edecek biriyle tanışıyor. Josh... ona geçmişinden bir erkeği anımsatıyor ve bu Lou’nun canını çok yakıyor. Hayata bir defa geldiğimizi ve onu cesurca yaşamamız gerektiğini, bazen imkânsız bir aşk masalı hatırlatır bize... “Bu gerçek bir zafer.” Heat “Neşe dolu bir hikâyeye mükemmel bir son.” Daily Express “Sonsuza dek en sevdiğimiz yazarlardan ve en mükemmel kitaplardan biri olarak kalacak. ‘’Look“ Louisa bir rüya karakteri ve elbette büyük bir klasik olacak.” Daily Mail
Sevgilimden Son Mektup
2012
Çok kuvvetli bir yasak aşk ve yıllar sonra aynı kaderi paylaşan başka bir kadının bulduğu o yasak aşkın mektupları.. Talihsiz bir şekilde birbirinden kopmak zorunda kalmış iki insanı, mektupları bulan ve aynı kaderi paylaşan gazeteci kız birleştirecektir.
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0