up
ara
Joseph Delaney

Joseph Delaney

Can

Can

@canae

Karanlık korkuyla beslenir .
ataç ikon Hayaletin Laneti - Wardstone Günlükleri ...
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
1 beğen · 0 yorum
Wise Colt

Wise Colt

@wisecolt

Babam hep, "Zayıf bir çene, zayıf bir karakterdir" derdi, ayrıca bazı insanların bu gerçeği gizlemek için sakal bıraktıklarını düşünürdü.
ataç ikon Hayaletin Çırağı - Wardstone Günlükleri ...
kitaba 10 verdi, inceleme eklemedi.
1 beğen · 0 yorum
Wise Colt

Wise Colt

@wisecolt

Kötülere huzur yoktur.
ataç ikon Hayaletin Çırağı - Wardstone Günlükleri ...
kitaba 10 verdi, inceleme eklemedi.
1 beğen · 0 yorum
Hayaletin Kaderi - Wardstone Günlükleri 8
1970
Hayaletin Kurbanı - Wardstone Günlükleri 6 kitabının da yazarı Hayaletin Kurbanı - Wardstone Günlükleri 6 ve Hayaletin Çırağı - Wardstone Günlükleri 1 kitaplarının da yazarı Joseph Delaney tarafından kaleme alınan Hayaletin Kaderi - Wardstone Günlükleri 8 kitabı Çocuk, Fantastik türünde okuyucusu ile buluşuyor. Tudem Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9789944696708 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Hayaletin Kaderi - Wardstone Günlükleri 8 isimli kitap 256 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye Kerem Işık çevirmiştir. Kitap Seri Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Hayaletin Kaderi - Wardstone Günlükleri 8 kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Hayaletin Kurbanı - Wardstone Günlükleri 6
1970
Hayaletin Kaderi - Wardstone Günlükleri 8 ve Hayaletin Çırağı - Wardstone Günlükleri 1 kitaplarının da yazarı Joseph Delaney tarafından kaleme alınan Hayaletin Kurbanı - Wardstone Günlükleri 6 kitabı Çocuk, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Tudem Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9789944696135 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Hayaletin Kurbanı - Wardstone Günlükleri 6 isimli kitap 288 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye Kerem Işık çevirmiştir. Kitap Seri Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Hayaletin Kurbanı - Wardstone Günlükleri 6 kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Hayaletin Çırağı - Wardstone Günlükleri 1
2007
Hayaletin Kaderi - Wardstone Günlükleri 8 kitabının da yazarı Joseph Delaney tarafından kaleme alınan Hayaletin Çırağı - Wardstone Günlükleri 1 kitabı Roman, Gerilim türünde okuyucusu ile buluşuyor. Tudem Yayınları yayınevinden 2007 yılında 9789944692465 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Hayaletin Çırağı - Wardstone Günlükleri 1 isimli kitap 232 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Ceren Aral çevirmiştir. Kitap Seri Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Hayaletin Çırağı - Wardstone Günlükleri 1 kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Hayaletin Hatası - Wardstone Günlükleri 5
1970
Hayaletin Kaderi - Wardstone Günlükleri 8 ve Hayaletin Kurbanı - Wardstone Günlükleri 6 kitaplarının da yazarı Joseph Delaney tarafından kaleme alınan Hayaletin Hatası - Wardstone Günlükleri 5 kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Tudem Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9789944695725 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Hayaletin Hatası - Wardstone Günlükleri 5 isimli kitap 352 sayfadan oluşuyor. Kitap Seri Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Hayaletin Hatası - Wardstone Günlükleri 5 kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Hayaletin Kabusu - Wardstone Günlükleri 7
2010
Hayaletin Kaderi - Wardstone Günlükleri 8 ve Hayaletin Kurbanı - Wardstone Günlükleri 6 kitaplarının da yazarı Joseph Delaney tarafından kaleme alınan Hayaletin Kabusu - Wardstone Günlükleri 7 kitabı Çocuk, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Tudem Yayınları yayınevinden 2010 yılında 9789944696609 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Hayaletin Kabusu - Wardstone Günlükleri 7 isimli kitap 279 sayfadan oluşuyor. Kitap Seri Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Hayaletin Kabusu - Wardstone Günlükleri 7 kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Yedinci Oğul
2014
Başrollünde oyuncu Julianne Moore yer aldığı, yönetmenliğini Sergey Bodrov üstlendiği film Aksiyon türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Aksiyon, Macera türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Yedinci Oğul isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Yedinci Oğul
2014
Başrollünde oyuncu Julianne Moore yer aldığı, yönetmenliğini Sergey Bodrov üstlendiği film Macera türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Macera, Fantastik türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Yedinci Oğul isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0