up
ara
Judith McNaught

Judith McNaught

Büşra Demir

Büşra Demir

@busrademir12

Royce onun göreni sarhoş eden gözlerine bakıp mırıldandı: "Neden sen şimdi olduğu gibi kendi rızanla teslim olduğunda ben kendimi galip gelmiş bir kral gibi
hissediyorum da, kendi rızan olmadan teslim olduğunda mağlup olmuş bir dilenciye dönüyorum?....
ataç ikon Düşler Krallığı
kitaba 8 verdi, inceleme eklemedi.
1 beğen · 0 yorum
Aysel Beşirova

Aysel Beşirova

@ayselbesirova

Maraqlıdı
ataç ikon İçinde Aşk Saklı
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
0 beğen · 0 yorum
mehmet ferit

mehmet ferit

@mehmetferit - Hatay / Antakya

Tatlı, bilge dedesinin sık sık dediği gibi, "Yalan, söylenen kişinin zekasına hakaret olduğu kadar, söyleyen kişinin ruhuna da hakaretti."
ataç ikon Seni Beklerken
kitaba 8 verdi, inceleme eklemedi.
2 beğen · 0 yorum
uykucuyumherdaim

uykucuyumherdaim

@uykucuyumherdaim

Parlayan yüzü yaşadığı sürece hatırlayacağını bildiği bir resimdi,yumuşak ses tonuyla söylediği sözler hep kalbinde kalacak bir duaydı.
ataç ikon Sana İhtiyacım Var
kitaba 8 verdi, inceleme eklemedi.
0 beğen · 0 yorum
FanatikCimBomlu

FanatikCimBomlu

@azaleakyc - Gazimağusa

İmkansız görünen bir aşk yoktur.
ataç ikon Sana İhtiyacım Var
kitaba 10 verdi, inceleme ekledi.
1 beğen · 0 yorum
Büşra Rümeysa

Büşra Rümeysa

@busrarumeysa - İstanbul

"Neden?" diye sordu Clayton aniden. "Neden benimle evlenmek istiyorsun?"
Whitney Clayton'ın odada ona doğru yaklaşmak yerine Whitney'in yanına gelmesini beklediği andan bu yana kendisinden kayıtsız şartsız bir teslimiyet beklediğini biliyordu; genç kadın şimdi Clayton'ın kendisinden duymak istediği şeyin ne olduğunun da farkındaydı. Whitney mutluluk ve huzur gözyaşları arasında bir soluk aldı ve, "Çünkü seni seviyorum," dedi usulca.
Clayton ona sımsıkı sarıldı. "Eğer doğru söylemiyorsan Tanrı yardımcın olsun!" dedi sert bir sesle, "Çünkü seni bir daha asla bırakmayacağım."
ataç ikon İçinde Aşk Saklı
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
2 beğen · 0 yorum
Seni Beklerken
1970
Mutluluk kitabının da yazarı Judith McNaught tarafından kaleme alınan Seni Beklerken kitabı Roman (Çeviri), türünde okuyucusu ile buluşuyor. Epsilon Yayınevi yayınevinden 1970 yılında 9789944820899 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Seni Beklerken isimli kitap 464 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye F. Cem Şimşek çevirmiştir. Kitap En İyi Kadın Yazarların Mutlaka Okunması Gereken Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Seni Beklerken kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Mutluluk
1970
Seni Beklerken kitabının da yazarı Judith McNaught tarafından kaleme alınan Mutluluk kitabı Roman (Çeviri), Tarihi Roman türünde okuyucusu ile buluşuyor. Epsilon Yayınevi yayınevinden 1970 yılında 9789753316958 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Mutluluk isimli kitap 575 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Mine Atafırat çevirmiştir. Kitap Bir Nefeste Okunan Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Mutluluk kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
İçinde Aşk Saklı
2008
Seni Beklerken kitabının da yazarı Judith McNaught tarafından kaleme alınan İçinde Aşk Saklı kitabı Aşk, Romantizm türünde okuyucusu ile buluşuyor. Epsilon Yayınevi yayınevinden 2008 yılında 9789944821339 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan İçinde Aşk Saklı isimli kitap 680 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Melek Aslı Öztürk çevirmiştir. Kitap Okuduğum En Güzel Kitap listesinde de yeralmaktadır. İçinde Aşk Saklı kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Kusursuz
0
Seni Beklerken kitabının da yazarı Judith McNaught tarafından kaleme alınan Kusursuz kitabı Roman (Çeviri), Aşk türünde okuyucusu ile buluşuyor. Epsilon Yayınevi yayınevinden 0 yılında 9789753314442 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kusursuz isimli kitap 468 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Mine Atafırat çevirmiştir. Kitap Zaman kaybı olan kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Kusursuz kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sonsuza Kadar
0
Seni Beklerken kitabının da yazarı Judith McNaught tarafından kaleme alınan Sonsuza Kadar kitabı Aşk, Roman (Çeviri) türünde okuyucusu ile buluşuyor. Epsilon Yayınevi yayınevinden 0 yılında 9789944820110 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Sonsuza Kadar isimli kitap 445 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Nihal Gökçe çevirmiştir. Kitap Aşka İnananların Okuması Gereken En Romantik Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Sonsuza Kadar kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0