up
ara
Julie Garwood

Julie Garwood

Müjde Tekin

Müjde Tekin

@mujdetekin - Artvin

MacBain ellerini omuzlarına koyup kadının ona bakmasını emretti. Johanna onun emrini yerine getirirken acele etmedi.
MacBain kısık ve boğuk bir fısıltıyla konuştu. “Johanna?”
“Evet lordum?”
“Korkma, ısırmam.”
ataç ikon Hiç Umudum Yokken
kitaba 10 verdi, inceleme ekledi.
1 beğen · 0 yorum
FEBİHÂ

FEBİHÂ

@kadimcumleivecize - Balıkesir

Yazgı
Aşk ve onur, her bir değeri aşan hazinelerdir...
ataç ikon Yazgı
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
4 beğen · 0 yorum
FEBİHÂ

FEBİHÂ

@kadimcumleivecize - Balıkesir

Adam şeker sözü verilen bir çocuğun hafızasına sahipti. Hiçbir şeyi unutmuyordu...
ataç ikon Kadere İnanır mısın?
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
5 beğen · 0 yorum
FEBİHÂ

FEBİHÂ

@kadimcumleivecize - Balıkesir

Christina ; gözlerin ruhun düşüncelerini yansıttığına inanıyordu...
ataç ikon Kadere İnanır mısın?
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
3 beğen · 0 yorum
FEBİHÂ

FEBİHÂ

@kadimcumleivecize - Balıkesir

Christina büyükbabasından sabırlı olmayı öğrendi, fakat en değerli hediyesi değiştirilemeyecek şeylere gülmek ,kaybedilene ağlamak ve kıymetli hayatta mutluluk bulmaktı...
ataç ikon Kadere İnanır mısın?
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
2 beğen · 0 yorum
FEBİHÂ

FEBİHÂ

@kadimcumleivecize - Balıkesir

" Bir kadına vuran bir adam gerçek bir korkaktır."..
ataç ikon En Güzel Hediyem (Crown's Spies, #3)
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
2 beğen · 0 yorum
Aşk Seni de Vurur (Highlands' Lairds, #3)
2012
Güllere Sor (Claybornes' Brides, #1) kitabının da yazarı Julie Garwood tarafından kaleme alınan Aşk Seni de Vurur (Highlands' Lairds, #3) kitabı Roman (Çeviri), Aşk türünde okuyucusu ile buluşuyor. Epsilon Yayınevi yayınevinden 2012 yılında 9789944826624 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Aşk Seni de Vurur (Highlands' Lairds, #3) isimli kitap 392 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Kübra Tekneci çevirmiştir. Kitap Seri Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Aşk Seni de Vurur (Highlands' Lairds, #3) kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Güllere Sor (Claybornes' Brides, #1)
2010
Aşk Seni de Vurur (Highlands' Lairds, #3) kitabının da yazarı Julie Garwood tarafından kaleme alınan Güllere Sor (Claybornes' Brides, #1) kitabı Roman (Çeviri), Aşk türünde okuyucusu ile buluşuyor. Epsilon Yayınevi yayınevinden 2010 yılında 9789944824699 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Güllere Sor (Claybornes' Brides, #1) isimli kitap 620 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Sarin Simonyan çevirmiştir. Kitap En Güzel ve En Romantik Aşk Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Güllere Sor (Claybornes' Brides, #1) kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Fidye (Highlands' Lairds, #2)
2010
Aşk Seni de Vurur (Highlands' Lairds, #3) kitabının da yazarı Julie Garwood tarafından kaleme alınan Fidye (Highlands' Lairds, #2) kitabı Aşk, Macera türünde okuyucusu ile buluşuyor. Epsilon Yayınevi yayınevinden 2010 yılında 9789944823630 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Fidye (Highlands' Lairds, #2) isimli kitap 544 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Timur Avarkan çevirmiştir. Kitap Zaman kaybı olan kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Fidye (Highlands' Lairds, #2) kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sen de Yanarsın (Buchanan, #5)
2008
Aşk Seni de Vurur (Highlands' Lairds, #3) kitabının da yazarı Julie Garwood tarafından kaleme alınan Sen de Yanarsın (Buchanan, #5) kitabı Roman (Çeviri), Aşk türünde okuyucusu ile buluşuyor. Epsilon Yayınevi yayınevinden 2008 yılında 9789944821797 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Sen de Yanarsın (Buchanan, #5) isimli kitap 374 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Ayhan Akbaş çevirmiştir. Kitap En Güzel ve En Romantik Aşk Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Sen de Yanarsın (Buchanan, #5) kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Güller ve Gelinler (Claybornes' Brides, #2, #3, #4)
2011
Aşk Seni de Vurur (Highlands' Lairds, #3) kitabının da yazarı Julie Garwood tarafından kaleme alınan Güller ve Gelinler (Claybornes' Brides, #2, #3, #4) kitabı Aşk, Roman (Çeviri) türünde okuyucusu ile buluşuyor. Epsilon Yayınevi yayınevinden 2011 yılında 9789944825191 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Güller ve Gelinler (Claybornes' Brides, #2, #3, #4) isimli kitap 472 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Seden Gürel çevirmiştir. Kitap Tüm Zamanların En Çok Okunan En İyi Aşk Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Güller ve Gelinler (Claybornes' Brides, #2, #3, #4) kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0