up
ara
Junot Diaz

Junot Diaz

Ahmet Aykut

Ahmet Aykut

@birdirbir

"Buyrun size hayat. Kendi adınıza derlediğiniz bütün mutluluğu, değersiz bir şeymişçesine, bir kalemde silip atıyorlar. Bana sorarsanız lanet, uğursuzluk filan gibi şeyler yok. Bana kalırsa sadece hayat var. O da yetiyor zaten."
ataç ikon Oscar Wao'nun Tuhaf Kısa Yaşamı
kitaba 10 verdi, inceleme eklemedi.
0 beğen · 0 yorum
İnan Yüce

İnan Yüce

@inanyuce

Bir ailenin özlemini çekmiyor musun?

Kentin en iyi lokantasındaydılar; (insanların hâlâ belirttiği gibi) El Jefe de geldikçe yemeğini burada yerdi. Şu insanları görüyor musun? Parmağıyla barı gösterdi. Bütün bu insanların ailesi var, yüzlerinden anlaşılıyor; onlara bağımlı olan, onların bağımlı olduğu aileler, kimileri için bu iyi bir şey, kimileri içinse kötü. Ancak sonuç aynı boktan kapıya çıkıyor, çünkü içlerinden teki bile özgür değil! Yapmak istedikleri şeyi yapamazlar ya da olmak istedikleri kişi olamazlar. Dünyada kimsem olmayabilir, ama en azından özgürüm.
ataç ikon Oscar Wao'nun Tuhaf Kısa Yaşamı
kitaba 1 verdi, inceleme eklemedi.
2 beğen · 0 yorum
Oscar Wao'nun Tuhaf Kısa Yaşamı
1970
Ve İşte Onu Böyle Kaybedersin kitabının da yazarı Junot Diaz tarafından kaleme alınan Oscar Wao'nun Tuhaf Kısa Yaşamı kitabı Roman, Pulitzer Ödülü türünde okuyucusu ile buluşuyor. Everest Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9789752895713 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Oscar Wao'nun Tuhaf Kısa Yaşamı isimli kitap 336 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Püren Özgören çevirmiştir. Kitap Mutlaka Okunması Gereken Ödüllü Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Oscar Wao'nun Tuhaf Kısa Yaşamı kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Ve İşte Onu Böyle Kaybedersin
2013
Oscar Wao'nun Tuhaf Kısa Yaşamı kitabının da yazarı Junot Diaz tarafından kaleme alınan Ve İşte Onu Böyle Kaybedersin kitabı Öykü, Çeviri türünde okuyucusu ile buluşuyor. Domingo Yayınevi yayınevinden 2013 yılında 9786054729142 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Ve İşte Onu Böyle Kaybedersin isimli kitap 224 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Avi Pardo çevirmiştir. Kitap Güzel Kapaklı Kötü Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Ve İşte Onu Böyle Kaybedersin kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0