up
ara
Justin Cronin

Justin Cronin

Gül Rana Soydan

Gül Rana Soydan

@glranasoydan

Ölüme giden uzun yolda her türlü tehlike bulunur ve yürek her yeni dehşet
karşısında azar azar siner, her adımda kemikler isyan eder, zihin hınçla direnir, hem de ne uğruna? Bariyerler birer birer yıkılır ve gözlerinizi istediğiniz kadar kapatın, felaket manzarasını ve orada işlenen suçları görmekten kaçamazsınız.

Katherine Ann Porter
ataç ikon Hiçlikten Gelen Kız
kitaba 10 verdi, inceleme eklemedi.
1 beğen · 0 yorum
Hiçlikten Gelen Kız
2012
On İki kitabının da yazarı Justin Cronin tarafından kaleme alınan Hiçlikten Gelen Kız kitabı Roman, Gerilim türünde okuyucusu ile buluşuyor. Doğan Kitap yayınevinden 2012 yılında 9786050905946 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Hiçlikten Gelen Kız isimli kitap 788 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Dost Körpe çevirmiştir. Kitap En İyi Polisiye Romanlar listesinde de yeralmaktadır. Hiçlikten Gelen Kız kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
On İki
2014
Hiçlikten Gelen Kız kitabının da yazarı Justin Cronin tarafından kaleme alınan On İki kitabı Roman (Çeviri), İngiliz - İrlanda türünde okuyucusu ile buluşuyor. Doğan Kitap yayınevinden 2014 yılında 9786050918755 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan On İki isimli kitap 596 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Dost Körpe çevirmiştir. On İki kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0