up
ara
James Strong

James Strong

Doctor Who: Planet Of The Dead
2009
Başrollünde oyuncu Michelle Ryan yer aldığı, yönetmenliğini James Strong üstlendiği film Bilim Kurgu türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Bilim Kurgu, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Doctor Who: Planet Of The Dead isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
United
2011
Başrollünde oyuncu Neil Dudgeon yer aldığı, yönetmenliğini James Strong üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, Gerçek Hayat Hikayesi türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden United isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Doctor Who
2005
Zamanda yolculuk yapabilen, Doktor adıyla bilinen bir adamın başından geçenler anlatılmaktadır. Zaman yolculuklarını eski bir polis kulübesinden yapan Doktor, Gallifrey adlı bir gezegenden gelmektedir ve türünün son örneğidir.
Broadchurch
2013
Broadchurch adındaki bir sahil kasabasında küçük bir çocuğun cesedi bulunur. Bunun üzerine kasabaya yeni gelen dedektif ve yardımcısı cinayeti araştırmaya başlarlar.
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0