up
ara
Karen Marie Moning

Karen Marie Moning

Beyza Uysal

Beyza Uysal

@beyzauysall

Gerçekten de insanın hayattaki her şeyin karşısında,durabileceği yalnızca 2 mevzi vardır:Umut ve korku.Umut güçlendirir,korku ise öldürür.
ataç ikon Karanlık Ateş (Ateş Serisi,#1)
kitaba 10 verdi, inceleme ekledi.
7 beğen · 0 yorum
Snem

Snem

@snemeslem

Baştan aşağı siyah renk giyinen erkekler iki kategoriye ayrılır: Bela olmak isteyenler ya da belanın ta kendisi olanlar. Böylelerinden uzak durmaya bakarım. Baştan aşağı siyah renk giyinen kadınlar ise başka bir alemdir ama şimdi bunun sırası değil.
ataç ikon Karanlık Ateş (Ateş Serisi,#1)
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
1 beğen · 0 yorum
Snem

Snem

@snemeslem

Barrons: Hangisi olmak istiyorsunuz bayan Lane, hayatta kalan mı kurban mı? Dürüst olmam gerekirse, üzerinde çalışmak zorunda kalacağım ham madde ile hayatta kalanlardan olmanızı benim bile sağlayabileceğimden emin değilim. Ancak görünen odur ki bunu denemeye gönüllü olan tek kişi benim.
Mac: Oh, berbat birisin.
ataç ikon Karanlık Ateş (Ateş Serisi,#1)
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
0 beğen · 0 yorum
Snem

Snem

@snemeslem

Mac: "Beni nasıl buldun?"
Barrons: "Benim müessesemde kiralık taşıt tedarik ettin."
Mac: "Benim geldiğim yerde onlara taksi ve kitabevi denir."
Barrons: "Benim geldiğim yerde de terbiye diye bir şey vardır, Bayan Lane. Sizde bulunur mu?"
ataç ikon Karanlık Ateş (Ateş Serisi,#1)
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
1 beğen · 0 yorum
Kristal Kitap

Kristal Kitap

@kristalkitap

Dilimin ucuyla dudaklarımı ıslattım. Bakışları oraya kilitlendi. O sırada nefes almayı unuttuğumu hatırlıyorum...
“Bu bir davet miydi Bayan Lane?’'
“Öyle ise ne olur?”
“Var sayımlarla işim olmaz. Küçük kız. ”
ataç ikon İntikam Ateşi (Ateş Serisi,#3)
kitaba 10 verdi, inceleme eklemedi.
0 beğen · 0 yorum
Kristal Kitap

Kristal Kitap

@kristalkitap

“Hangi cehennemdesin?” diye çıkıştığım anda o da,
“İyi misin?” diye atılmıştı.
“Saatlerdir bekliyorum,” dedim.
“Ne için?”
“Buraya geleceğini söylemiştin.”
“Geciktim.”
“Bir zahmet arayabilirdin,” dedim iğneleyici bir tonla. “Hani telefonu kaldırıp aramak ve 'merhaba Mac, geç kalacağım’ demek gibi mesela.”
Hattın diğer ucunda bir anlık bir sessizlik oldu. Ardından
Barrons yumuşak bir ifadeyle, “Beni başkasıyla karıştırdınız
galiba. Beni beklemeyin Bayan Lane. Hayatınızı benim
etrafıma kurmayın. Ben o adam değilim.”
ataç ikon İntikam Ateşi (Ateş Serisi,#3)
kitaba 10 verdi, inceleme eklemedi.
0 beğen · 0 yorum
Karanlık Ateş (Ateş Serisi,#1)
1970
Kan Ateşi (Ateş Serisi, #2) kitabının da yazarı Karen Marie Moning tarafından kaleme alınan Karanlık Ateş (Ateş Serisi,#1) kitabı Roman (Çeviri), Fantastik türünde okuyucusu ile buluşuyor. Epsilon Yayınevi yayınevinden 1970 yılında 9789944822190 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Karanlık Ateş (Ateş Serisi,#1) isimli kitap 287 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Aylin Kalav çevirmiştir. Kitap Hazinem Dediğim Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Karanlık Ateş (Ateş Serisi,#1) kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Kan Ateşi (Ateş Serisi, #2)
1970
Karanlık Ateş (Ateş Serisi,#1) kitabının da yazarı Karen Marie Moning tarafından kaleme alınan Kan Ateşi (Ateş Serisi, #2) kitabı Roman (Çeviri), Fantastik türünde okuyucusu ile buluşuyor. Epsilon Yayınevi yayınevinden 1970 yılında 9789944822909 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kan Ateşi (Ateş Serisi, #2) isimli kitap 287 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Zeynep Karahatay çevirmiştir. Kitap Hazinem Dediğim Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Kan Ateşi (Ateş Serisi, #2) kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
İntikam Ateşi (Ateş Serisi,#3)
0
Karanlık Ateş (Ateş Serisi,#1) kitabının da yazarı Karen Marie Moning tarafından kaleme alınan İntikam Ateşi (Ateş Serisi,#3) kitabı Roman (Çeviri), Fantastik türünde okuyucusu ile buluşuyor. Epsilon Yayınevi yayınevinden 0 yılında 9789944824859 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan İntikam Ateşi (Ateş Serisi,#3) isimli kitap 413 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Aylin Kalav çevirmiştir. Kitap Hazinem Dediğim Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. İntikam Ateşi (Ateş Serisi,#3) kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Ateşten Doğan-Ateş Serisi
2017
Karanlık Ateş (Ateş Serisi,#1) ve Kan Ateşi (Ateş Serisi, #2) kitaplarının da yazarı Karen Marie Moning tarafından kaleme alınan Ateşten Doğan-Ateş Serisi kitabı Fantastik, Roman (Çeviri) türünde okuyucusu ile buluşuyor. Artemis Yayınları yayınevinden 2017 yılında 9786053042228 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Ateşten Doğan-Ateş Serisi isimli kitap 494 sayfadan oluşuyor. Ateşten Doğan-Ateş Serisi kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Ateş Şarkısı
2018
Karanlık Ateş (Ateş Serisi,#1) ve Kan Ateşi (Ateş Serisi, #2) kitaplarının da yazarı Karen Marie Moning tarafından kaleme alınan Ateş Şarkısı kitabı Fantastik, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Artemis Yayınları yayınevinden 2018 yılında 9786053043294 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Ateş Şarkısı isimli kitap 640 sayfadan oluşuyor. Ateş Şarkısı kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0