up
ara
Kathy Reichs

Kathy Reichs

Çıplak Kemikler
2007
Pazartesi Cinayetleri ve Çoktan Ölmüştü kitaplarının da yazarı Kathy Reichs tarafından kaleme alınan Çıplak Kemikler kitabı Macera, Aksiyon türünde okuyucusu ile buluşuyor. Epsilon Yayınevi yayınevinden 2007 yılında 9789944820851 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Çıplak Kemikler isimli kitap 368 sayfadan oluşuyor. Çıplak Kemikler kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Pazartesi Cinayetleri
2004
Çıplak Kemikler ve Çoktan Ölmüştü kitaplarının da yazarı Kathy Reichs tarafından kaleme alınan Pazartesi Cinayetleri kitabı Edebiyat, Roman (Çeviri) türünde okuyucusu ile buluşuyor. Kelebek Yayınları yayınevinden 2004 yılında isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Pazartesi Cinayetleri isimli kitap 336 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye Çimen Öner çevirmiştir. Pazartesi Cinayetleri kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Çoktan Ölmüştü
2008
Çıplak Kemikler kitabının da yazarı Çıplak Kemikler ve Pazartesi Cinayetleri kitaplarının da yazarı Kathy Reichs tarafından kaleme alınan Çoktan Ölmüştü kitabı Polisiye, Roman türünde okuyucusu ile buluşuyor. Kelebek Yayınları yayınevinden 2008 yılında 9944670098 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Çoktan Ölmüştü isimli kitap 416 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye Elçin Dökmecioğlu Danacı çevirmiştir. Çoktan Ölmüştü kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Kemikten Küle
2008
Çıplak Kemikler kitabının da yazarı Kathy Reichs tarafından kaleme alınan Kemikten Küle kitabı Aksiyon, Macera türünde okuyucusu ile buluşuyor. Artemis Yayınları yayınevinden 2008 yılında 9786050058598 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kemikten Küle isimli kitap 426 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Beril Tüccarbaşıoğlu Uğur çevirmiştir. Kemikten Küle kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Çoktan Ölmüştü
2010
Çıplak Kemikler kitabının da yazarı Çıplak Kemikler ve Pazartesi Cinayetleri kitaplarının da yazarı Kathy Reichs tarafından kaleme alınan Çoktan Ölmüştü kitabı Polisiye, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Kelebek Yayınları yayınevinden 2010 yılında 9944670098 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Çoktan Ölmüştü isimli kitap 416 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye Elçin Dökmecioğlu Danacı çevirmiştir. Çoktan Ölmüştü kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Bones
2005
Başrollünde oyuncu David Boreanaz yer aldığı, 2005 yılı yapımı dizi film Komedi türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Komedi, Suç türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Bones isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0