up
ara
Kemal Oktar

Kemal Oktar

KDV İstisnalar ve İadeler
1970
Özel Tüketim Vergisi (3) Sayılı Liste Tütün Mamülleri, Alkollü İçkiler, Kolalı Gazoz ve Özel Tüketim Vergisi (4) Sayılı Liste Diğer Tüketim Malları kitaplarının da yazarı Kemal Oktar tarafından kaleme alınan KDV İstisnalar ve İadeler kitabı Akademik, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Savaş Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9789756331958 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan KDV İstisnalar ve İadeler isimli kitap 633 sayfadan oluşuyor. KDV İstisnalar ve İadeler kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Özel Tüketim Vergisi (3) Sayılı Liste Tütün Mamülleri, Alkollü İçkiler, Kolalı Gazoz
2016
KDV İstisnalar ve İadeler kitabının da yazarı KDV İstisnalar ve İadeler ve Özel Tüketim Vergisi (4) Sayılı Liste Diğer Tüketim Malları kitaplarının da yazarı Kemal Oktar tarafından kaleme alınan Özel Tüketim Vergisi (3) Sayılı Liste Tütün Mamülleri, Alkollü İçkiler, Kolalı Gazoz kitabı Akademik, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Savaş Yayınları yayınevinden 2016 yılında 2880000083252 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Özel Tüketim Vergisi (3) Sayılı Liste Tütün Mamülleri, Alkollü İçkiler, Kolalı Gazoz isimli kitap 546 sayfadan oluşuyor. Özel Tüketim Vergisi (3) Sayılı Liste Tütün Mamülleri, Alkollü İçkiler, Kolalı Gazoz kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Özel Tüketim Vergisi (4) Sayılı Liste Diğer Tüketim Malları
2016
KDV İstisnalar ve İadeler ve Özel Tüketim Vergisi (3) Sayılı Liste Tütün Mamülleri, Alkollü İçkiler, Kolalı Gazoz kitaplarının da yazarı Kemal Oktar tarafından kaleme alınan Özel Tüketim Vergisi (4) Sayılı Liste Diğer Tüketim Malları kitabı Tüketim, Hukuk türünde okuyucusu ile buluşuyor. Savaş Yayınları yayınevinden 2016 yılında 9789756331774 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Özel Tüketim Vergisi (4) Sayılı Liste Diğer Tüketim Malları isimli kitap 403 sayfadan oluşuyor. Özel Tüketim Vergisi (4) Sayılı Liste Diğer Tüketim Malları kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Özel Tüketim Vergisi (1) Sayılı Liste Petrol Ürünleri
2012
KDV İstisnalar ve İadeler ve Özel Tüketim Vergisi (3) Sayılı Liste Tütün Mamülleri, Alkollü İçkiler, Kolalı Gazoz kitaplarının da yazarı Kemal Oktar tarafından kaleme alınan Özel Tüketim Vergisi (1) Sayılı Liste Petrol Ürünleri kitabı Akademik, Tüketim türünde okuyucusu ile buluşuyor. Savaş Yayınları yayınevinden 2012 yılında 9789756331712 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Özel Tüketim Vergisi (1) Sayılı Liste Petrol Ürünleri isimli kitap 475 sayfadan oluşuyor. Özel Tüketim Vergisi (1) Sayılı Liste Petrol Ürünleri kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Özel Tüketim Vergisi (2) Sayılı Liste Taşıt Araçları
2012
KDV İstisnalar ve İadeler ve Özel Tüketim Vergisi (3) Sayılı Liste Tütün Mamülleri, Alkollü İçkiler, Kolalı Gazoz kitaplarının da yazarı Kemal Oktar tarafından kaleme alınan Özel Tüketim Vergisi (2) Sayılı Liste Taşıt Araçları kitabı Ekonomi, Tüketim türünde okuyucusu ile buluşuyor. Savaş Yayınları yayınevinden 2012 yılında 2880000083269 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Özel Tüketim Vergisi (2) Sayılı Liste Taşıt Araçları isimli kitap 441 sayfadan oluşuyor. Özel Tüketim Vergisi (2) Sayılı Liste Taşıt Araçları kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0