up
ara
Kenan Ören

Kenan Ören

Yurtdışı Gezileri ve İş Dünyası İçin Pratik İngilizce
1970
Toplam Kalite Yönetiminde İnsan Gücü Faktörü ve İpuçlarıyla Pratik Test Çözme Teknikleri kitaplarının da yazarı Kenan Ören tarafından kaleme alınan Yurtdışı Gezileri ve İş Dünyası İçin Pratik İngilizce kitabı Referans ve Kaynak, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Pelikan Tıp Teknik Yayıncılık yayınevinden 1970 yılında 9789758405268 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Yurtdışı Gezileri ve İş Dünyası İçin Pratik İngilizce isimli kitap 369 sayfadan oluşuyor. Yurtdışı Gezileri ve İş Dünyası İçin Pratik İngilizce kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Toplam Kalite Yönetiminde İnsan Gücü Faktörü
2012
Yurtdışı Gezileri ve İş Dünyası İçin Pratik İngilizce ve İpuçlarıyla Pratik Test Çözme Teknikleri kitaplarının da yazarı Kenan Ören tarafından kaleme alınan Toplam Kalite Yönetiminde İnsan Gücü Faktörü kitabı Akademik, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Nobel Yayın Dağıtım yayınevinden 2012 yılında 9789755915258 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Toplam Kalite Yönetiminde İnsan Gücü Faktörü isimli kitap 234 sayfadan oluşuyor. Toplam Kalite Yönetiminde İnsan Gücü Faktörü kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
İpuçlarıyla Pratik Test Çözme Teknikleri
2008
Yurtdışı Gezileri ve İş Dünyası İçin Pratik İngilizce ve Toplam Kalite Yönetiminde İnsan Gücü Faktörü kitaplarının da yazarı Kenan Ören tarafından kaleme alınan İpuçlarıyla Pratik Test Çözme Teknikleri kitabı Eğitim, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Pelikan Tıp Teknik Yayıncılık yayınevinden 2008 yılında 9758778439 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan İpuçlarıyla Pratik Test Çözme Teknikleri isimli kitap 489 sayfadan oluşuyor. İpuçlarıyla Pratik Test Çözme Teknikleri kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Çalışma Sosyolojisi
2013
Yurtdışı Gezileri ve İş Dünyası İçin Pratik İngilizce ve Toplam Kalite Yönetiminde İnsan Gücü Faktörü kitaplarının da yazarı Kenan Ören tarafından kaleme alınan Çalışma Sosyolojisi kitabı Akademik, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Nobel Yayın Dağıtım yayınevinden 2013 yılında 9786051334714 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Çalışma Sosyolojisi isimli kitap 216 sayfadan oluşuyor. Çalışma Sosyolojisi kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Practical Exercises Fod Prep. Courses
2013
Yurtdışı Gezileri ve İş Dünyası İçin Pratik İngilizce ve Toplam Kalite Yönetiminde İnsan Gücü Faktörü kitaplarının da yazarı Kenan Ören tarafından kaleme alınan Practical Exercises Fod Prep. Courses kitabı Eğitim, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Pelikan Tıp Teknik Yayıncılık yayınevinden 2013 yılında 9789758778133 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Practical Exercises Fod Prep. Courses isimli kitap 233 sayfadan oluşuyor. Practical Exercises Fod Prep. Courses kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0