up
ara
‹ Kenan Ören

Kenan Ören Kitapları

2013
Yurtdışı Gezileri ve İş Dünyası İçin Pratik İngilizce ve Toplam Kalite Yönetiminde İnsan Gücü Faktörü kitaplarının da yazarı Kenan Ören tarafından kaleme alınan Çalışma Sosyolojisi kitabı Akademik, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Nobel Yayın Dağıtım yayınevinden 2013 yılında 9786051334714 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Çalışma Sosyolojisi isimli kitap 216 sayfadan oluşuyor. Çalışma Sosyolojisi kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
2008
Yurtdışı Gezileri ve İş Dünyası İçin Pratik İngilizce ve Toplam Kalite Yönetiminde İnsan Gücü Faktörü kitaplarının da yazarı Kenan Ören tarafından kaleme alınan İpuçlarıyla Pratik Test Çözme Teknikleri kitabı Eğitim, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Pelikan Tıp Teknik Yayıncılık yayınevinden 2008 yılında 9758778439 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan İpuçlarıyla Pratik Test Çözme Teknikleri isimli kitap 489 sayfadan oluşuyor. İpuçlarıyla Pratik Test Çözme Teknikleri kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
2015
Yurtdışı Gezileri ve İş Dünyası İçin Pratik İngilizce kitabının da yazarı Yurtdışı Gezileri ve İş Dünyası İçin Pratik İngilizce ve Toplam Kalite Yönetiminde İnsan Gücü Faktörü kitaplarının da yazarı Kenan Ören tarafından kaleme alınan İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku kitabı İş Hukuku, Sosyal Güvenlik türünde okuyucusu ile buluşuyor. Nobel Akademik Yayıncılık yayınevinden 2015 yılında 0032333011147 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku isimli kitap 275 sayfadan oluşuyor. İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
2013
Yurtdışı Gezileri ve İş Dünyası İçin Pratik İngilizce ve Toplam Kalite Yönetiminde İnsan Gücü Faktörü kitaplarının da yazarı Kenan Ören tarafından kaleme alınan Practical Exercises Fod Prep. Courses kitabı Eğitim, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Pelikan Tıp Teknik Yayıncılık yayınevinden 2013 yılında 9789758778133 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Practical Exercises Fod Prep. Courses isimli kitap 233 sayfadan oluşuyor. Practical Exercises Fod Prep. Courses kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
2012
Yurtdışı Gezileri ve İş Dünyası İçin Pratik İngilizce ve İpuçlarıyla Pratik Test Çözme Teknikleri kitaplarının da yazarı Kenan Ören tarafından kaleme alınan Toplam Kalite Yönetiminde İnsan Gücü Faktörü kitabı Akademik, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Nobel Yayın Dağıtım yayınevinden 2012 yılında 9789755915258 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Toplam Kalite Yönetiminde İnsan Gücü Faktörü isimli kitap 234 sayfadan oluşuyor. Toplam Kalite Yönetiminde İnsan Gücü Faktörü kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
1970
Toplam Kalite Yönetiminde İnsan Gücü Faktörü ve İpuçlarıyla Pratik Test Çözme Teknikleri kitaplarının da yazarı Kenan Ören tarafından kaleme alınan Yurtdışı Gezileri ve İş Dünyası İçin Pratik İngilizce kitabı Referans ve Kaynak, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Pelikan Tıp Teknik Yayıncılık yayınevinden 1970 yılında 9789758405268 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Yurtdışı Gezileri ve İş Dünyası İçin Pratik İngilizce isimli kitap 369 sayfadan oluşuyor. Yurtdışı Gezileri ve İş Dünyası İçin Pratik İngilizce kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!