up
ara
Peter Hoar

Peter Hoar

Wire In The Blood
2008
Başrollünde oyuncu Nicole Taylor yer aldığı, yönetmenliğini Andrew Grieve üstlendiği film Suç türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Suç, Gizem türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Wire In The Blood isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Mistresses
2013
Başrollünde oyuncu Adam Rayner yer aldığı, 2013 yılı yapımı dizi film Aşk türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Aşk, Kadın Erkek İlişkileri türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Mistresses isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
The Last Kingdom
2015
Bernard Cornwell'in Savaş Lordu Yıllıkları roman serisinden uyarlanan tarihi kurgu TV dizisidir. Wessex, Kral Alfred saysesinde Viking istilasına karşı koyabilen tek ve son krallıktır. Sakson bir asilzadenin oğlu olan Uhtred, Vikingler tarafından kaçırılarak onlar tarafından büyütülmüştür. Uhtred'in, Sakson ve Vikingler arasında bir seçim yapması gerekecektir.
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0