up
ara
Koray Odabaşı

Koray Odabaşı

forumvoice

forumvoice

@forumvoice

Bugünlerde herkes doktor, herkes teknik direktör, herkes film yapımcısı, herkes modacı, herkes guru, herkes gurme, herkes her konuda uzman, kimsenin bilmediği bir şey yok.

Süregiden bir sanal üstünlük mücadelesi içinde herkes kendisini en güzel şekilde göstermeye, en çok kendisinin eğlendiğini, en güzel yerleri kendisinin gezip, en güzel yemekleri kendisinin yediğini diğerlerine kanıtlamaya çalışıyor.
ataç ikon Kardeşlik Kulübü
kitaba 10 verdi, inceleme ekledi.
0 beğen · 0 yorum
forumvoice

forumvoice

@forumvoice

Ailen, sana, senin için en iyi olacağını düşündükleri şeyi söyler, arkadaşların, sana, senin en çok duymak isteyeceğin şeyi söyler, iş arkadaşların, sana, o an söyleneceklerin en uygunu ne ise onu söyler, ben sana gerçeği söylüyorum: “Başka türlüsü olabilir.”
ataç ikon Kardeşlik Kulübü
kitaba 10 verdi, inceleme ekledi.
2 beğen · 0 yorum
İnternette Pazarlama ve Sosyal Medya Stratejileri
2007
Kardeşlik Kulübü kitabının da yazarı Koray Odabaşı tarafından kaleme alınan İnternette Pazarlama ve Sosyal Medya Stratejileri kitabı İşletme, Muhasebe türünde okuyucusu ile buluşuyor. Cinius Yayınları yayınevinden 2007 yılında 9789944126472 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan İnternette Pazarlama ve Sosyal Medya Stratejileri isimli kitap 256 sayfadan oluşuyor. İnternette Pazarlama ve Sosyal Medya Stratejileri kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Kardeşlik Kulübü
2015
İnternette Pazarlama ve Sosyal Medya Stratejileri kitabının da yazarı Koray Odabaşı tarafından kaleme alınan Kardeşlik Kulübü kitabı Kişisel Gelişim, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Cinius yayınevinden 2015 yılında 9786053232476 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kardeşlik Kulübü isimli kitap 173 sayfadan oluşuyor. Kardeşlik Kulübü kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0