up
ara
Kresley Cole

Kresley Cole

zhltumper

zhltumper

@zhltumper

"Şifreler kendilerini yazmaz..."
Syf:399
0 beğen · 0 yorum
zhltumper

zhltumper

@zhltumper

" Başarma ihtimalimiz nedir?"
" Bize on beşte bir veririm."
" Ben o ihtimali göze almazdım."
" Öteki türlü şans sıfırsa , alırdın."
" Ah , Tanrım ,"
Syf:40
0 beğen · 0 yorum
zhltumper

zhltumper

@zhltumper

"Tornin'i kontrol eden , krallığı kontrol eder..."
Syf:12
0 beğen · 0 yorum
Arzuların Esiri (Immortals After Dark, #2)
2011
Tutkuların Pençesinde (Immortals After Dark, #3) kitabının da yazarı Kresley Cole tarafından kaleme alınan Arzuların Esiri (Immortals After Dark, #2) kitabı Roman (Çeviri), Vampir türünde okuyucusu ile buluşuyor. Pegasus yayınevinden 2011 yılında 9786055289560 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Arzuların Esiri (Immortals After Dark, #2) isimli kitap 400 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Damla Özlüer çevirmiştir. Kitap Vampir Severlerin Okuması Gereken En İyi Vampir Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Arzuların Esiri (Immortals After Dark, #2) kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Tutkuların Pençesinde (Immortals After Dark, #3)
2012
Arzuların Esiri (Immortals After Dark, #2) kitabının da yazarı Kresley Cole tarafından kaleme alınan Tutkuların Pençesinde (Immortals After Dark, #3) kitabı Vampir, Korku türünde okuyucusu ile buluşuyor. Pegasus yayınevinden 2012 yılında 9786053430926 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Tutkuların Pençesinde (Immortals After Dark, #3) isimli kitap 400 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Aydan Şanlısoy Özbek çevirmiştir. Kitap Seri Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Tutkuların Pençesinde (Immortals After Dark, #3) kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Şehvetin Kölesi (Immortals After Dark, #4)
2013
Arzuların Esiri (Immortals After Dark, #2) kitabının da yazarı Kresley Cole tarafından kaleme alınan Şehvetin Kölesi (Immortals After Dark, #4) kitabı Vampir, Roman (Çeviri) türünde okuyucusu ile buluşuyor. Pegasus yayınevinden 2013 yılında 9786053432135 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Şehvetin Kölesi (Immortals After Dark, #4) isimli kitap 400 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Aydan Şanlısoy Özbek çevirmiştir. Kitap Seri Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Şehvetin Kölesi (Immortals After Dark, #4) kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
İhtiras Tutsağı (Immortals After Dark, #5)
2012
Arzuların Esiri (Immortals After Dark, #2) kitabının da yazarı Arzuların Esiri (Immortals After Dark, #2) ve Tutkuların Pençesinde (Immortals After Dark, #3) kitaplarının da yazarı Kresley Cole tarafından kaleme alınan İhtiras Tutsağı (Immortals After Dark, #5) kitabı Roman (Çeviri), Vampir türünde okuyucusu ile buluşuyor. Pegasus yayınevinden 2012 yılında 9786053433460 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan İhtiras Tutsağı (Immortals After Dark, #5) isimli kitap 400 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye Aydan Şanlısoy Özbek çevirmiştir. Kitap Seri Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. İhtiras Tutsağı (Immortals After Dark, #5) kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Zevk Mahkumu (Immortals After Dark, #6)
2015
Arzuların Esiri (Immortals After Dark, #2) kitabının da yazarı Kresley Cole tarafından kaleme alınan Zevk Mahkumu (Immortals After Dark, #6) kitabı Roman (Çeviri), Aşk türünde okuyucusu ile buluşuyor. Pegasus yayınevinden 2015 yılında 9786053435013 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Zevk Mahkumu (Immortals After Dark, #6) isimli kitap 416 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Aydan Şanlısoy Özbek çevirmiştir. Zevk Mahkumu (Immortals After Dark, #6) kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0