up
ara
Kristin Hannah

Kristin Hannah

Ceren Acer

Ceren Acer

@cerenacer948

KRISTIN HANNAH dram türünün en başarılı ve en önde gelen ismi bence. Yazdığı her kitap beni benden alıyor. Üslubu çok akıcı ve sıcacık bütün yazdığı kitapları bana zaman kavramını unutturuyor.
Kristin Hannah
ünlüye puan vermedi
0 beğen · 0 yorum
Eflin

Eflin

@eflin

Aile ilişkileri, insanlar arası bağlar adına çizgisini bozmadan ama kendini de tekrarlamayan başaılı yazar unutulmazlar arasına girmeyi hakediyor.
Kristin Hannah
ünlüye 8 verdi
1 beğen · 0 yorum
melankolik

melankolik

@melankolik

Hayat sana limon verdiğinde limonata yap.
ataç ikon Yıldız Masalı
kitaba 8 verdi, inceleme eklemedi.
3 beğen · 0 yorum
melankolik

melankolik

@melankolik

İnsanlar giderdi ve eğer çok derinden, şiddetle severseniz onların ani ve hızlı gidişleri ruhunuzun derinliklerine kadar ürpermenize neden olurdu.
ataç ikon Yıldız Masalı
kitaba 8 verdi, inceleme eklemedi.
3 beğen · 0 yorum
elif özan

elif özan

@hickimsee

Biz kadınlar kendimiz değil başkaları için seçimler yaparız ve anne olduğumuzda biz ... çocuklarımız için ne gerekiyorsa ona katlanırız.Onları koruyacaksın.Bu seni,onları incitecek.Senin görevin ,kalbinin kırıldığını saklayıp ihtiyaçları olan şeyi yapmak.
ataç ikon Kış Bahçesi
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
0 beğen · 0 yorum
melankolik

melankolik

@melankolik

İnsan kalbinin nelere katlanabileceğine şaşarsın.
ataç ikon Kış Bahçesi
kitaba 10 verdi, inceleme ekledi.
1 beğen · 0 yorum
Müjde Tekin

Müjde Tekin

@mujdetekin

Killian kaşlarını çattı. “Kelly kim?”
“Kızım.”
“Sen anne misin?”
Lainie ona bakmadan başını salladı. “Evet. Ben… kızım döndüğünde onu boş bir evin karşılamasını istemiyorum.” Bakışlarını kaldırıp son kez gözleriyle ona yalvardı. “Boş bir ev tarafından karşılanmanın… ne demek olduğunu… biliyorsun, değil mi Killian?”
ataç ikon Büyülü Fırtına
kitaba 8 verdi, inceleme ekledi.
1 beğen · 0 yorum
Müjde Tekin

Müjde Tekin

@mujdetekin

Sabahtan beri kendine karısının kim olduğunu ve ne yaptığını hatırlatıp durmuştu. Tekrar tekrar bunun da oyunlarından biri olduğunu, ona ve çocuklara zarar vermek için tasarladığı taktiklerinden biri olduğunu söylemişti.
Ama bu kez kendini buna inandıramıyordu. Geçmişte oynadığı o zalimce oyunları ne zaman düşünse onu şimdiki haliyle görüyordu. Kahkaha atan, gülümseyen, okuldaki o yaşlı ve huysuz kadına karşı gelen, yanmış ekmekleri fırlatan, Caleb’in karnını sevgiyle öpen kadını görüyordu.
ataç ikon Bin Ömrüm Olsa
kitaba 10 verdi, inceleme ekledi.
1 beğen · 0 yorum
FEBİHÂ

FEBİHÂ

@kadimcumleivecize

 Uzak olan gönüllerdi siz yollar sandınız….! paylaşım fotoğrafı
" Uzak olan gönüllerdi siz yollar sandınız….!"
Bir yerlerde kederi, bir kemiğin kırılmasına benzediğini okumuştum.

Doğru şekilde kaynamazsa acı sonsuza dek sürer.
Kristin Hannah
ünlüye puan vermedi, inceleme eklemedi.
6 beğeni · 0 yorum beğen ikon
FEBİHÂ

FEBİHÂ

@kadimcumleivecize

... paylaşım fotoğrafı
...
19 yüzyıl efsanesine göre gerçek ve yalan bir gün buluşurlar. Yalan doğru söyler ve

“ bugün hava çok güzel” der.

Gerçek onun etrafına bakar ve gözlerini gökyüzüne kaldırır. Gün gerçekten çok güzeldir.Bir kuyunun önüne gelene kadar birlikte çok zaman geçirirler Yalan doğru söyler.

” su çok güzel, birlikte banyo yapalım..!“

Gerçek şu ki, bir kez daha şüpheci bir şekilde suya dokunur, su gerçekten çok güzeldir. Soyunur ve yüzmeye başlarlar.

Yalan bir anda sudan çıkar, gerçeğin kıyafetlerini giyerek kaçar kayıplara karışır. Kızgın gerçek kuyudan çıkar yalanı bulmak ve kıyafetlerini geri almak için her yere gider. Dünyada çıplak gerçeği görenler onu hor görmekte ve öfkeyle bakmaktadır.

Zavallı gerçek kuyuya geri döner ve sonsuza dek ortadan kaybolur.

O zamandan beri yalan, dünyanın her yerinde gerçek gibi giyinmiş ve içimizde yaşamaktadır. Dünya ise hiçbir şekilde çıplak gerçeği görmek istememektedir.

Herkesin vicdanı rahatsa, bu kadar kalbi kim kırdı ..?
Kristin Hannah
ünlüye puan vermedi, inceleme eklemedi.
9 beğeni · 0 yorum beğen ikon
K.i.n.g

K.i.n.g

@king

Kristin Hannah paylaşım fotoğrafı
Kristin Hannah
Herkesin vicdanı rahatsa, bu kadar kalbi kim kırdı?

Kristin Hannah
Kristin Hannah
ünlüye puan vermedi, inceleme eklemedi.
7 beğeni · 0 yorum beğen ikon
Kış Bahçesi
1970
Evden Çok Uzakta kitabının da yazarı Kristin Hannah tarafından kaleme alınan Kış Bahçesi kitabı Roman (Çeviri), türünde okuyucusu ile buluşuyor. Pegasus yayınevinden 1970 yılında 9786054456307 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kış Bahçesi isimli kitap 512 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Esra Kılıççı çevirmiştir. Kitap En İyi Kadın Yazarların Mutlaka Okunması Gereken Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Kış Bahçesi kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Evden Çok Uzakta
0
Kış Bahçesi kitabının da yazarı Kristin Hannah tarafından kaleme alınan Evden Çok Uzakta kitabı Roman, Aşk türünde okuyucusu ile buluşuyor. Pegasus yayınevinden 0 yılında 9786053430650 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Evden Çok Uzakta isimli kitap 480 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Solina Silahlı çevirmiştir. Kitap En İyi Kadın Yazarların Mutlaka Okunması Gereken Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Evden Çok Uzakta kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Gece Yolu
0
Kış Bahçesi kitabının da yazarı Kristin Hannah tarafından kaleme alınan Gece Yolu kitabı Roman (Çeviri), Aşk türünde okuyucusu ile buluşuyor. Pegasus yayınevinden 0 yılında 9786055289218 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Gece Yolu isimli kitap 496 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Solina Silahlı çevirmiştir. Kitap En İyi Kadın Yazarların Mutlaka Okunması Gereken Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Gece Yolu kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Ateşböceği Yolu
2010
Adları Tully ve Kate olan iki kadının çocukluk yıllarında başlayan ve sonsuza dek süreceğine söz verdikleri dostluklarının hikayesi.
Gerçek Renkler
0
Kış Bahçesi kitabının da yazarı Kristin Hannah tarafından kaleme alınan Gerçek Renkler kitabı Roman, Duygusal türünde okuyucusu ile buluşuyor. Pegasus yayınevinden 0 yılında 9786055360252 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Gerçek Renkler isimli kitap 512 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Melek Aslı Öztürk çevirmiştir. Kitap En Sürükleyici Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Gerçek Renkler kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
8
1 oy
0