up
ara
Laurent Gounelle

Laurent Gounelle

canan

canan

@cnaann

Eğlen. Sana verebileceğim en iyi öğüt bu. Eğer bunu başarırsan kazanırsın. Her şeyi ciddiye almayı bırak. Biraz geri çekil ve bu sınavı bir oyun gibi gör. Zaten böyle değil mi? Bir oyun. Kaybedecek hiçbir şey yok, yalnızca deneyimlenecek şeyler.
ataç ikon Tanrı Daima Tebdil-i Kıyafet Gezer
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
3 beğen · 0 yorum
Emre ARSLAN

Emre ARSLAN

@gencwalter

/2
"Genel olarak birini ikna etmeye ne kadar çabalarsan onda o ölçüde direnç yaratırsın. Fizikçiler bunun uzun zamandır farkında zaten."
ataç ikon Tanrı Daima Tebdil-i Kıyafet Gezer
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
7 beğen · 1 yorum
Bearded Angler (@beardedangler)
Kimseye kendini anlatma, gözü olan görsün,kulağı olan duysun.kimsenin kimiyasina müdahale etmemek gerekir.
29.11.18 beğen cevap
Emre ARSLAN

Emre ARSLAN

@gencwalter

/1
"Eğlen. Sana verebileceğim en iyi öğüt bu. Eğer bunu başarırsan kazanırsın. Her şeyi ciddiye almayı bırak. Biraz geri çekil ve bu sınavı bir oyun gibi gör. Zaten böyle değil mi? Bir oyun. Kaybedecek hiçbir şey yok, yalnızca deneyimlenecek şeyler."
ataç ikon Tanrı Daima Tebdil-i Kıyafet Gezer
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
1 beğen · 0 yorum
BurcuA.

BurcuA.

@brca

"İnsan imajını geliştirdikçe varlığını boğuyordu."
ataç ikon Ve İçinde Uyuyan Hazineyi Bulacaksın
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
1 beğen · 0 yorum
Last Harbour

Last Harbour

@liberty

“Her lokmanın tadını sessizce çıkarıyorlar, hislerinin tamamen bilincindeler. Her anı derinlemesine yaşıyorlar. Bir başkasının yanında hayran olunmayı ya da saygı görmeyi falan beklemiyorlar. Daima samimiler. Başkalarını yargılamıyorlar, dolayısıyla kendileri de yargılanmaktan çekinmiyorlar.
**** Onlar... özgür.”**
ataç ikon Seni Her Şeyin Mümkün Olduğu Bir Yere Gö...
kitaba 8 verdi, inceleme eklemedi.
0 beğen · 0 yorum
Last Harbour

Last Harbour

@liberty

“Her lokmanın tadım sessizce çıkarıyorlar, hislerinin tamamen bilincindeler. Her anı derinlemesine yaşıyorlar. Bir başkasının yanında hayran olunmayı ya da saygı görmeyi falan beklemiyorlar. Daima samimiler. Başkalarını yargılamıyorlar, dolayısıyla kendileri de yargılanmaktan çekinmiyorlar. Onlar... özgür.”
ataç ikon Seni Her Şeyin Mümkün Olduğu Bir Yere Gö...
kitaba 8 verdi, inceleme eklemedi.
0 beğen · 0 yorum
Tanrı Daima Tebdil-i Kıyafet Gezer
2012
Ve İçinde Uyuyan Hazineyi Bulacaksın kitabının da yazarı Laurent Gounelle tarafından kaleme alınan Tanrı Daima Tebdil-i Kıyafet Gezer kitabı Roman, Edebiyat türünde okuyucusu ile buluşuyor. Pegasus yayınevinden 2012 yılında 9786055289317 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Tanrı Daima Tebdil-i Kıyafet Gezer isimli kitap 448 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Işık Ergüden çevirmiştir. Kitap Okuduğum En Güzel Kitap listesinde de yeralmaktadır. Tanrı Daima Tebdil-i Kıyafet Gezer kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Ve İçinde Uyuyan Hazineyi Bulacaksın
2017
Tanrı Daima Tebdil-i Kıyafet Gezer kitabının da yazarı Laurent Gounelle tarafından kaleme alınan Ve İçinde Uyuyan Hazineyi Bulacaksın kitabı Roman (Çeviri), türünde okuyucusu ile buluşuyor. Pegasus yayınevinden 2017 yılında 9786052993248 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Ve İçinde Uyuyan Hazineyi Bulacaksın isimli kitap 304 sayfadan oluşuyor. Ve İçinde Uyuyan Hazineyi Bulacaksın kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Seni Her Şeyin Mümkün Olduğu Bir Yere Götüreceğim
2014
Tanrı Daima Tebdil-i Kıyafet Gezer kitabının da yazarı Laurent Gounelle tarafından kaleme alınan Seni Her Şeyin Mümkün Olduğu Bir Yere Götüreceğim kitabı Fransız, Roman (Çeviri) türünde okuyucusu ile buluşuyor. Pegasus yayınevinden 2014 yılında 9786053432005 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Seni Her Şeyin Mümkün Olduğu Bir Yere Götüreceğim isimli kitap 320 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Işık Ergüden çevirmiştir. Kitap Mutlaka Okunması Gereken Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Seni Her Şeyin Mümkün Olduğu Bir Yere Götüreceğim kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Mutlu Olmak İsteyen Adam
0
Tanrı Daima Tebdil-i Kıyafet Gezer kitabının da yazarı Laurent Gounelle tarafından kaleme alınan Mutlu Olmak İsteyen Adam kitabı Roman, Kişisel Gelişim türünde okuyucusu ile buluşuyor. Pegasus yayınevinden 0 yılında 9786053430117 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Mutlu Olmak İsteyen Adam isimli kitap 200 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Işık Ergüden çevirmiştir. Mutlu Olmak İsteyen Adam kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Yaşamayı Öğrendiğim Gün
2015
Tanrı Daima Tebdil-i Kıyafet Gezer kitabının da yazarı Laurent Gounelle tarafından kaleme alınan Yaşamayı Öğrendiğim Gün kitabı Roman (Çeviri), Kişisel Gelişim türünde okuyucusu ile buluşuyor. Pegasus yayınevinden 2015 yılında 9786053436744 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Yaşamayı Öğrendiğim Gün isimli kitap 288 sayfadan oluşuyor. Yaşamayı Öğrendiğim Gün kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0