up
ara
Ali Demirel

Ali Demirel

Sümeyye ZOR

Sümeyye ZOR

@sumeyyezor

İffet Ya Hu
ataç ikon İffet Ya Hu
kitaba 8 verdi, inceleme ekledi.
3 beğen · 0 yorum
Sümeyye ZOR

Sümeyye ZOR

@sumeyyezor

Insanlar içinde akıllı olan, hata ettikten sonra hemen tevbe eden ve hatasında ısrar etmeyen kimsedir.
ataç ikon İffet Ya Hu
kitaba 8 verdi, inceleme ekledi.
7 beğen · 0 yorum
Sümeyye ZOR

Sümeyye ZOR

@sumeyyezor

Dünya fanidir, gecicidir ama burada yapılması gereken lüzumlu işler pek çoktur. Çünkü ahiret ve ebedi huzur yeri olan Cennet dunyada kazanılacaktır. Bundan dolayıdır ki aklı başında olan kimse fuzuli şeylerle uğraşıp değersiz insan durumuna düşmez.
ataç ikon İffet Ya Hu
kitaba 8 verdi, inceleme ekledi.
3 beğen · 0 yorum
Sümeyye ZOR

Sümeyye ZOR

@sumeyyezor

- Bak Şeyma biz artık ölüyoruz. Bizi mezara gömecekler. Orada munker-nekir melekleri gelip, "Rabbin kim? Dinin ne? Peygamberin kim? Kitabın ne?" diye soracaklar. Sakın unutma, "Rabbim ALLAH, dinim Islam, Peygamberim Hz. Muhammed (sav.), kitabım Kuran-ı Kerim dersin." Oldu mu? Burada beraberdik; orada da beraber olalım. Sakın yanlış yapıpda başka cevaplar verme.
ataç ikon İffet Ya Hu
kitaba 8 verdi, inceleme ekledi.
3 beğen · 0 yorum
Sümeyye ZOR

Sümeyye ZOR

@sumeyyezor

Insanlardan kaçarak dağ başında veli olmak kolay. Bütün mesele insanların içinde veli olabilmekte.
ataç ikon İffet Ya Hu
kitaba 8 verdi, inceleme ekledi.
2 beğen · 0 yorum
Sümeyye ZOR

Sümeyye ZOR

@sumeyyezor

Nitekim gençliğin geçtiği yıllar, Hak katında son derece önemlidir ki, Allah Resulu (sav.): "Hesap gününde insan, gençliğini nerede tükettiği konusunda hesap vermeden oradan ayrılamaz." buyurmuştur.
ataç ikon İffet Ya Hu
kitaba 8 verdi, inceleme ekledi.
1 beğen · 0 yorum
Hayırda Yarışanlar
1970
İnfak Kahramanları kitabının da yazarı İnfak Kahramanları ve Mukaddes Göç Hicret kitaplarının da yazarı Ali Demirel tarafından kaleme alınan Hayırda Yarışanlar kitabı İslam, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Işık Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9789752784710 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Hayırda Yarışanlar isimli kitap 176 sayfadan oluşuyor. Hayırda Yarışanlar kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
İnfak Kahramanları
2014
Hayırda Yarışanlar ve Mukaddes Göç Hicret kitaplarının da yazarı Ali Demirel tarafından kaleme alınan İnfak Kahramanları kitabı İslam, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Işık Yayınları yayınevinden 2014 yılında 9789752784161 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan İnfak Kahramanları isimli kitap 160 sayfadan oluşuyor. İnfak Kahramanları kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Mukaddes Göç Hicret
2013
Hayırda Yarışanlar kitabının da yazarı Hayırda Yarışanlar ve İnfak Kahramanları kitaplarının da yazarı Ali Demirel tarafından kaleme alınan Mukaddes Göç Hicret kitabı İslam, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Rehber Yayınları yayınevinden 2013 yılında 9789756096093 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Mukaddes Göç Hicret isimli kitap 172 sayfadan oluşuyor. Mukaddes Göç Hicret kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
İffet Ya Hu
0
Hayırda Yarışanlar kitabının da yazarı Ali Demirel tarafından kaleme alınan İffet Ya Hu kitabı İslam, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Işık Yayınları yayınevinden 0 yılında 9789752784543 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan İffet Ya Hu isimli kitap 176 sayfadan oluşuyor. Kitap Ölmeden Önce Okunması Gereken 1001 Kitap listesinde de yeralmaktadır. İffet Ya Hu kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Akşam Çayı
0
Hayırda Yarışanlar kitabının da yazarı Ali Demirel tarafından kaleme alınan Akşam Çayı kitabı İslam, Roman (Yerli) türünde okuyucusu ile buluşuyor. Işık Yayınları yayınevinden 0 yılında 9752781624 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Akşam Çayı isimli kitap 200 sayfadan oluşuyor. Akşam Çayı kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Mutlu Aile Defteri
2013
Başrollünde oyuncu Tuncel Kurtiz yer aldığı, yönetmenliğini Nihat Durak üstlendiği film Sevgi türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Sevgi, Yaşam türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Mutlu Aile Defteri isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Nadide Hayat
2015
Eşinin vefatından sonra hayata geri dönen, hayata tutunmaya çalışan ve hep yapmak istediklerini yapmak için geç kalmadığını gören kadının mücadelesini, komik ve duygulu şekilde anlatan bir filmdir.
Aile Bağları
1990
Başrollünde oyuncu Ali Demirel yer aldığı, yönetmenliğini İlyas Salman üstlendiği film türünde izleyicisini bekliyor., türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Aile Bağları isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Kayseri Aslanı: Çin İşi
2017
Üçkağıtçılıklarıyla ünlü Ersin, girdiği her işi batırmaktadır. Bir gün büyük bir kumar borcunun altına girer. Bunun üzerine ticaret yapmak için Çin'e gider. Kaldığı otelde babasının zoruyla evlendirilmek üzere olan Çinli bir kızı kaçırarak Türkiye'ye döner. Tesadüfen kızın babası da mafya babasıdır. İki mafya arasında kalan Ersin'i zor günler beklemektedir.
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0