up
ara
Leander Kahney

Leander Kahney

Serenay Ulusoy

Serenay Ulusoy

@sahaf

Mac'inizi seçmek için bir poster gerekiyorsa bir şeylerin yanlış gittiğini anlarsınız.
ataç ikon Nasıl Steve Jobs Olunur?
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
1 beğen · 0 yorum
Nasıl Steve Jobs Olunur?
1970
Jony Ive: The Genius Behind Apple's Greatest Products kitabının da yazarı Leander Kahney tarafından kaleme alınan Nasıl Steve Jobs Olunur? kitabı Ekonomi, türünde okuyucusu ile buluşuyor. MediaCat yayınevinden 1970 yılında isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Nasıl Steve Jobs Olunur? isimli kitap 305 sayfadan oluşuyor. Nasıl Steve Jobs Olunur? kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Jony Ive: The Genius Behind Apple's Greatest Products
2013
Nasıl Steve Jobs Olunur? ve Apple'ın Ardındaki Deha - Jony Ive kitaplarının da yazarı Leander Kahney tarafından kaleme alınan Jony Ive: The Genius Behind Apple's Greatest Products kitabı İş Dünyası, Ekonomi türünde okuyucusu ile buluşuyor. Portfolio yayınevinden 2013 yılında 9780241001776 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Jony Ive: The Genius Behind Apple's Greatest Products isimli kitap 320 sayfadan oluşuyor. Jony Ive: The Genius Behind Apple's Greatest Products kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Apple'ın Ardındaki Deha - Jony Ive
2015
Nasıl Steve Jobs Olunur? ve Jony Ive: The Genius Behind Apple's Greatest Products kitaplarının da yazarı Leander Kahney tarafından kaleme alınan Apple'ın Ardındaki Deha - Jony Ive kitabı İş Dünyası, Kariyer türünde okuyucusu ile buluşuyor. Mediacat Yayıncılık yayınevinden 2015 yılında 9786054584611 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Apple'ın Ardındaki Deha - Jony Ive isimli kitap 314 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye Ebru Kızıldağ çevirmiştir. Apple'ın Ardındaki Deha - Jony Ive kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0