up
ara
Leonardo Da Vinci

Leonardo Da Vinci

flaneur

flaneur

@drsmetin

Yitirilebilen şeye zenginlik denmez. Gerçek mülkümüz ve sahibinin gerçek ödülü erdemdir. Erdemi yitirmek olanaksızdır, yaşam bizi bırakmadıkça, bırakmaz bizi o.
ataç ikon Yazılar - Masallar, Kehanetler, Nükteler...
kitaba 6 verdi, inceleme eklemedi.
1 beğen · 0 yorum
Cressida

Cressida

@cressida

Herkes Dünyanın Merkezidir
Bakıp görmeyenlerden, konuşup dinlemeyenlerden, dokunup hissetmeyenlerden uzak durun.
ataç ikon Herkes Dünyanın Merkezidir
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
11 beğen · 0 yorum
Onur Göktaş

Onur Göktaş

@onurgoktas

 paylaşım fotoğrafı
‘Bakıp görmeyenlerden,
konuşup dinlemeyenlerden,
dokunup hissetmeyenlerden uzak durun…’

- Leonardo Da Vinci
Leonardo Da Vinci
ünlüye puan vermedi, inceleme eklemedi.
4 beğeni · 0 yorum beğen ikon
FEBİHÂ

FEBİHÂ

@kadimcumleivecize

Beklemek erken ödenen bir kefarettir. paylaşım fotoğrafı
"Beklemek erken ödenen bir kefarettir."
Anlamıyor musunuz,

Sizin birçoğunuzun süreç dediği şey ;

bir zamanlar unutulan şeyin yeniden
hatırlanmasıdır.
Leonardo Da Vinci
ünlüye puan vermedi, inceleme eklemedi.
5 beğeni · 0 yorum beğen ikon
FEBİHÂ

FEBİHÂ

@kadimcumleivecize

Hayatın sunduğu yol dikse, sen de başını dik tut. paylaşım fotoğrafı
"Hayatın sunduğu yol dikse, sen de başını dik tut."
Ah Leonardo, boş bir aşk uğruna böyle içini karartmak neden..?

Beni küçümseme, zavallı değilim. Büyük arzuları olandır zavallı ...
Leonardo Da Vinci
ünlüye puan vermedi, inceleme eklemedi.
5 beğeni · 0 yorum beğen ikon
Sardunya

Sardunya

@sardunya26

Leanordo Da Vinci paylaşım fotoğrafı
Leanordo Da Vinci
“İnsanlığın, acı çekmesine neden olan en büyük aldanışı, kendi fikirleridir.
Leonardo Da Vinci
ünlüye puan vermedi, inceleme eklemedi.
5 beğeni · 0 yorum beğen ikon
Leonardo'nun Defterleri
2011
Bilinmeyen Defter ve Yazılar - Masallar, Kehanetler, Nükteler ve Diğerleri kitaplarının da yazarı Leonardo Da Vinci tarafından kaleme alınan Leonardo'nun Defterleri kitabı Sanat, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Arkadaş Yayınları yayınevinden 2011 yılında 9789755096506 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Leonardo'nun Defterleri isimli kitap 336 sayfadan oluşuyor. Leonardo'nun Defterleri kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Bilinmeyen Defter
2010
Leonardo'nun Defterleri ve Yazılar - Masallar, Kehanetler, Nükteler ve Diğerleri kitaplarının da yazarı Leonardo Da Vinci tarafından kaleme alınan Bilinmeyen Defter kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Marsık Yayıncılık yayınevinden 2010 yılında 9786055674137 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Bilinmeyen Defter isimli kitap 189 sayfadan oluşuyor. Bilinmeyen Defter kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Yazılar - Masallar, Kehanetler, Nükteler ve Diğerleri
2017
Leonardo'nun Defterleri kitabının da yazarı Leonardo Da Vinci tarafından kaleme alınan Yazılar - Masallar, Kehanetler, Nükteler ve Diğerleri kitabı Dünya Klasikleri, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Yapı Kredi Yayınları yayınevinden 2017 yılında 9789750817458 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Yazılar - Masallar, Kehanetler, Nükteler ve Diğerleri isimli kitap 272 sayfadan oluşuyor. Yazılar - Masallar, Kehanetler, Nükteler ve Diğerleri kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Kelebek İle Mum Işığı
2015
Leonardo'nun Defterleri ve Bilinmeyen Defter kitaplarının da yazarı Leonardo Da Vinci tarafından kaleme alınan Kelebek İle Mum Işığı kitabı Çocuk, Masal türünde okuyucusu ile buluşuyor. Yapı Kredi Yayınları yayınevinden 2015 yılında 9789750833304 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kelebek İle Mum Işığı isimli kitap 40 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye Kemal Atakay çevirmiştir. Kelebek İle Mum Işığı kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Herkes Dünyanın Merkezidir
2016
Leonardo'nun Defterleri kitabının da yazarı Leonardo Da Vinci tarafından kaleme alınan Herkes Dünyanın Merkezidir kitabı Felsefe, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Dante Kitap yayınevinden 2016 yılında 9786059203135 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Herkes Dünyanın Merkezidir isimli kitap 64 sayfadan oluşuyor. Herkes Dünyanın Merkezidir kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0