up
ara
Levent Yılmaz

Levent Yılmaz

Modern Zamanın Tarihi
1970
Sonülke ve Paralel Hayatlar kitaplarının da yazarı Levent Yılmaz tarafından kaleme alınan Modern Zamanın Tarihi kitabı Sosyoloji, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Metis Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9789753427425 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Modern Zamanın Tarihi isimli kitap 272 sayfadan oluşuyor. Modern Zamanın Tarihi kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sonülke
2004
Modern Zamanın Tarihi ve Paralel Hayatlar kitaplarının da yazarı Levent Yılmaz tarafından kaleme alınan Sonülke kitabı Şiir, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Metis Yayınları yayınevinden 2004 yılında 9789753424578 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Sonülke isimli kitap 137 sayfadan oluşuyor. Sonülke kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Paralel Hayatlar
2012
Modern Zamanın Tarihi ve Sonülke kitaplarının da yazarı Levent Yılmaz tarafından kaleme alınan Paralel Hayatlar kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Doğan Kitap yayınevinden 2012 yılında 9786050914566 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Paralel Hayatlar isimli kitap 276 sayfadan oluşuyor. Paralel Hayatlar kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Son Ülke
2018
Modern Zamanın Tarihi ve Sonülke kitaplarının da yazarı Levent Yılmaz tarafından kaleme alınan Son Ülke kitabı Şiir, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Yapı Kredi Yayınları yayınevinden 2018 yılında 9789750801662 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Son Ülke isimli kitap 173 sayfadan oluşuyor. Son Ülke kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Düşünen Söyleşiler
2017
Modern Zamanın Tarihi ve Sonülke kitaplarının da yazarı Levent Yılmaz tarafından kaleme alınan Düşünen Söyleşiler kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. İstanbul Bilgi Üniversitesi Yayınları yayınevinden 2017 yılında 9789756176115 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Düşünen Söyleşiler isimli kitap 212 sayfadan oluşuyor. Düşünen Söyleşiler kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Adı Vasfiye
1985
Başrollünde oyuncu Levent Yılmaz yer aldığı, yönetmenliğini Atıf Yılmaz üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Sevgi türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Adı Vasfiye isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Muhallebicinin Oğlu
2000
Başrollünde oyuncu Levent Yılmaz yer aldığı, yönetmenliğini Cemal Şan üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Muhallebicinin Oğlu isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sis ve Gece
2007
Başrollünde oyuncu İlyas Salman yer aldığı, yönetmenliğini Turgut Yasalar üstlendiği film Gerilim türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Gerilim, Macera türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Sis ve Gece isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0