up
ara
Leyla İpekçi

Leyla İpekçi

Dileks

Dileks

@dfdsahin

“İnsan galiba anne babasının yanında hep zayıf ve muhtaç olmak istiyor. Belki de anne babalar en çok bu işe yarıyorlar; ...
ataç ikon Maya
kitaba 6 verdi, inceleme eklemedi.
5 beğen · 0 yorum
ÖMER CAN KOÇ

ÖMER CAN KOÇ

@omercankoc862

Sevmekte meşakkat.Kimse sevmiyor, herkes sevilmenin derdinde.
ataç ikon Dem Yüzü
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
0 beğen · 0 yorum
Fatih Zorlu

Fatih Zorlu

@fatihzrl3

Hep aynı şeye bakmak, bir tür zikir, aşk ile yapılıyorsa... Bakışını da baktığını da güzelleştirir. Her sabah önünden geçiyorum çocukluğumun. Onu güzelleştirerek.
ataç ikon Gecenin İkinci Rüyası
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
0 beğen · 0 yorum
Eksik Gazel

Eksik Gazel

@eksikgazel

Neden kadınlarla erkekler camide birarada olmasınlar diyerek, camiye gidenleri bir çırpıda gerici ilan edenleri bilmeden onaylamıştım...Bir kadın, nasıl kadınlar tuvaletinde bir erkek kendisini görürken aynaya rahatça bakamaz ve üzerini rahatça çekiştiremezse, ibadet ederkende kendi boyutlarında bir omuza kalçaya değmeyi tercih eder...ibadet eden bir kadının erkekler arasında rahatça kendi olamayacağını Allah rızasının yerine derhal "nasıl görünüyorum, Karnım çok mu çıktı "gibi başkalarının rızasını alma hevesinin dolduracağını anlamışım. Başkalarının onayı. Hele erkeklerin onayı. Bu değil miydi bir kadının nefsini en çabuk teslim alan en dünyevi tanrı ?
ataç ikon Başkası Olduğun Yer
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
1 beğen · 0 yorum
Gülsüm Aşcı

Gülsüm Aşcı

@hifa

Harfsiz yakarışlarım, dudaklarım kapandıktan sonra da kesintisiz bir dua olsun Sen'in dilinde...
Amin.
ataç ikon Başkası Olduğun Yer
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
2 beğen · 0 yorum
Gülsüm Aşcı

Gülsüm Aşcı

@hifa

Kıyam ettiğinde varoluşun bir harf olmuştu, sen de onun anlamı.
ataç ikon Başkası Olduğun Yer
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
0 beğen · 0 yorum
Aşk
1970
Bir Sevgili Gibi Yaşamak kitabının da yazarı Leyla İpekçi tarafından kaleme alınan Aşk kitabı Şiir (Yerli) , türünde okuyucusu ile buluşuyor. Komşu Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9786055497019 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Aşk isimli kitap 94 sayfadan oluşuyor. Kitap Tüm Zamanların En Çok Satan Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Aşk kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Bir Sevgili Gibi Yaşamak
1970
Aşk ve Maya kitaplarının da yazarı Leyla İpekçi tarafından kaleme alınan Bir Sevgili Gibi Yaşamak kitabı Sosyoloji, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Timaş Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9789752635258 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Bir Sevgili Gibi Yaşamak isimli kitap 248 sayfadan oluşuyor. Bir Sevgili Gibi Yaşamak kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Maya
1970
Aşk kitabının da yazarı Leyla İpekçi tarafından kaleme alınan Maya kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Timaş Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9786051144603 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Maya isimli kitap 144 sayfadan oluşuyor. Maya kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Gecenin İkinci Rüyası
2011
Aşk kitabının da yazarı Leyla İpekçi tarafından kaleme alınan Gecenin İkinci Rüyası kitabı Roman (Yerli), Öykü (Yerli) türünde okuyucusu ile buluşuyor. Timaş Yayınları yayınevinden 2011 yılında 9786051148182 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Gecenin İkinci Rüyası isimli kitap 240 sayfadan oluşuyor. Gecenin İkinci Rüyası kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sinan'ın Mayası
2016
Aşk ve Bir Sevgili Gibi Yaşamak kitaplarının da yazarı Leyla İpekçi tarafından kaleme alınan Sinan'ın Mayası kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Remzi Kitabevi yayınevinden 2016 yılında 9789751406613 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Sinan'ın Mayası isimli kitap 128 sayfadan oluşuyor. Sinan'ın Mayası kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0