up
ara
Cinco Paul

Cinco Paul

College Road Trip
2008
Başrollünde oyuncu Martin Lawrence yer aldığı, yönetmenliğini Roger Kumble üstlendiği film türünde izleyicisini bekliyor., türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden College Road Trip isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Horton Kimi Duyuyor?
2008
Başrollünde oyuncu yer aldığı, yönetmenliğini Steve Martino üstlendiği film türünde izleyicisini bekliyor., türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Horton Kimi Duyuyor? isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Balon çocuk
2001
Başrollünde oyuncu Danny Trejo yer aldığı, yönetmenliğini Blair Hayes üstlendiği film türünde izleyicisini bekliyor. , türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Balon çocuk isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Çılgın Hırsız
2010
Rengarenk çiçeklerle bezeli, güleryüzlü insanların yaşadığı bir banliyöde Gru adında kötü kalpli bir adam yaşamaktadır. Gru, Dünyan'ın uydusu Ay'ı ele geçirmenin hain planlarını yaparken Margo, Edith ve Agnes adında üç küçük yetim onu babaları olarak görmeye başlayınca komik olaylar yaşanmaya başlar.
Çılgın Hırsız 2
2013
Minionlar ve Guru'nun yeni maceralarını göreceğimiz bu devam animasyonunda Guru'nun Kadın bir ortağı olur. Başlarından komik maceralar geçer. Minionlar da bu ortağa aşık olurlar. Keyifli bir zaman geçirmek için izlenebilir.
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0