up
ara
Steven S. Deknight

Steven S. Deknight

Pasifik Savaşı: İsyan
2018
2013 yapımı Pacific Rim filminin devamı niteliğindeki film son yaşanan olayların 10 yıl sonrasından başlıyor. Pasifik Okyanusu'nda durumlar yeniden kötüye gitmeye başlamıştır ve eğitimini bırakıp suç örgütüne katılan Jake'in karşısına, geri dönmek ve kendini kanıtlamak için bir şans çıkmıştır.
Vampir Avcısı Buffy
1997
Başrollünde oyuncu Hilary Swank yer aldığı, 1997 yılı yapımı dizi film Korku türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Korku, Komedi türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Vampir Avcısı Buffy isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Spartacus: Blood And Sand
2010
Trakyalı bir asker olan Spartacus'un Romalılar tarafından yakalanıp köle olarak bir gladyatör okuluna satılmasını anlatan tarihi bir dizidir. Karısından ayrı düşen Spartacus, Batiatus'un gladyatör okuluna girdikten sonra hem onu ve karısını köle yapanlardan intikam alabilmek hem de karısını bulabilmek için savaşmaya başlar.
Spartacus: Gods Of The Arena
2011
Başrollünde oyuncu Manu Bennett yer aldığı, 2011 yılı yapımı dizi film Amerikan türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Amerikan, türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Spartacus: Gods Of The Arena isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Spartacus: War of the Damned
2013
Başrollünde oyuncu Manu Bennett yer aldığı, 2013 yılı yapımı dizi film Macera türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Macera, Aksiyon türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Spartacus: War of the Damned isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0