up
ara
Linda Howard

Linda Howard

mediha

mediha

@daily

Yaşlanmak akıllanmaktan çok daha kolay.
ataç ikon Bay Mükemmel
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
0 beğen · 0 yorum
Müjde Tekin

Müjde Tekin

@mujdetekin - Artvin

“Seni seviyorum,” dedi Zeke. “ Caydırıcı,Carly, Carlin…bugün her kimsen, yarın her kim olacaksan ol, seni seviyorum.”
ataç ikon Benimle Saklan
kitaba puan vermedi, inceleme ekledi.
0 beğen · 0 yorum
mediha

mediha

@daily

Beklemek hareket halinde olmaktan çok daha zor.
ataç ikon Gölge Kadın
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
9 beğen · 0 yorum
mediha

mediha

@daily

Bu işin doğrusu, yanlışı, şöyle yapsaydı, böyle yapsaydı, keşkesi yok. O yüzden hemen şimdi o pişmanlık treninden inip önüne bak.
ataç ikon Gözyaşlarımı Sildiğim Gün
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
2 beğen · 0 yorum
mediha

mediha

@daily

Bazen insanlar attıkları adımların nelere mal olacağını hesap etmiyor ya da her şeyi geriye sarabileceklerini düşünüyorlardı.
ataç ikon Gözyaşlarımı Sildiğim Gün
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
0 beğen · 0 yorum
FanatikCimBomlu

FanatikCimBomlu

@azaleakyc - Gazimağusa

En tehlikeli kadın çocuğundan koparılmış olandır!
ataç ikon Gözyaşlarımı Sildiğim Gün
kitaba 10 verdi, inceleme ekledi.
0 beğen · 0 yorum
Benimle Saklan
0
Fırtına kitabının da yazarı Linda Howard tarafından kaleme alınan Benimle Saklan kitabı , türünde okuyucusu ile buluşuyor. Martı Yayınları yayınevinden 0 yılında 9786051863078 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Benimle Saklan isimli kitap 416 sayfadan oluşuyor. Benimle Saklan kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Fırtına
2009
Benimle Saklan kitabının da yazarı Linda Howard tarafından kaleme alınan Fırtına kitabı Roman (Çeviri), Gerilim türünde okuyucusu ile buluşuyor. Martı Kitabevi yayınevinden 2009 yılında 9786054335510 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Fırtına isimli kitap 250 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Sonat Ece Kaya çevirmiştir. Kitap Mutlaka Okunması Gereken Linda Howard Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Fırtına kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Yakın ve Tehlikeli
2007
Benimle Saklan ve Fırtına kitaplarının da yazarı Linda Howard tarafından kaleme alınan Yakın ve Tehlikeli kitabı Roman (Çeviri), Aksiyon türünde okuyucusu ile buluşuyor. Doğan Kitap yayınevinden 2007 yılında 9789759916633 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Yakın ve Tehlikeli isimli kitap 321 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye Fatoş Dilber çevirmiştir. Kitap Mutlaka Okunması Gereken Linda Howard Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Yakın ve Tehlikeli kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Kara Melek
1970
Benimle Saklan kitabının da yazarı Linda Howard tarafından kaleme alınan Kara Melek kitabı Roman (Çeviri), Aşk türünde okuyucusu ile buluşuyor. Martı Kitabevi yayınevinden 1970 yılında 9786055420185 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kara Melek isimli kitap 386 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Sonat Ece Kaya çevirmiştir. Kitap Zaman kaybı olan kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Kara Melek kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Gözyaşlarımı Sildiğim Gün
2012
Benimle Saklan kitabının da yazarı Linda Howard tarafından kaleme alınan Gözyaşlarımı Sildiğim Gün kitabı Roman (Çeviri), Dram türünde okuyucusu ile buluşuyor. Martı Kitabevi yayınevinden 2012 yılında 9786053481171 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Gözyaşlarımı Sildiğim Gün isimli kitap 496 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Bahar Yaldız Çelik çevirmiştir. Kitap Mutlaka Okunması Gereken Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Gözyaşlarımı Sildiğim Gün kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0