up
ara
‹ Lisa Unger

Lisa Unger Kitapları

2015
Tatlı Yalanlar kitabının da yazarı Lisa Unger tarafından kaleme alınan Kırılgan kitabı Roman (Çeviri), Polisiye türünde okuyucusu ile buluşuyor. Pegasus yayınevinden 2015 yılında 9786053435334 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kırılgan isimli kitap 432 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye İren Kori çevirmiştir. Kırılgan kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0
Tatlı Yalanlar kitabının da yazarı Lisa Unger tarafından kaleme alınan Piyonun Son Hamlesi kitabı Roman (Çeviri), Polisiye türünde okuyucusu ile buluşuyor. Martı Yayınları yayınevinden 0 yılında 9786053483298 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Piyonun Son Hamlesi isimli kitap 432 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Uğur Portakal çevirmiştir. Kitap Ölmeden Önce Okunması Gereken 1001 Kitap listesinde de yeralmaktadır. Piyonun Son Hamlesi kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0
Piyonun Son Hamlesi kitabının da yazarı Lisa Unger tarafından kaleme alınan Tatlı Yalanlar kitabı Roman (Çeviri), Gerilim türünde okuyucusu ile buluşuyor. Altın Kitaplar yayınevinden 0 yılında 9789752108165 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Tatlı Yalanlar isimli kitap 384 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye İpek Demir çevirmiştir. Tatlı Yalanlar kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!