up
ara
Kerem Deren

Kerem Deren

Kayıp Çocuklar Cenneti
2009
Başrollünde oyuncu Mehmet Aslan yer aldığı, yönetmenliğini Mete üstlendiği film türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede , türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Kayıp Çocuklar Cenneti isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sınıf
2008
Başrollünde oyuncu Saadet Işıl Aksoy yer aldığı, yönetmenliğini Metin Balekoğlu üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Sınıf isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Cingöz Recai
2017
Sadece kötü ve zengin insanlardan çalan iyi kalpli Cingöz Recai, yıllar sonra yeni bir soygun yapmak için geri döner. Bu sefer kendi ekibinin yerine bir çeteye katılır, çünkü hiç kimsenin bilmediği bir hedefi vardır. Ancak Başkomiser Mehmet Rıza çok geçmeden peşine düşer.
Bi Küçük Eylül Meselesi
2014
Hafızasını kaybeden Eylül, içindeki sesi dinleyerek Bozcaada'ya gider ve burada kendisine yabancı gelen bir adamla tanışır. Ancak bu adam Eylül'ü yakından tanımaktadır ve hafızasını geri kazanması için her şeyi yapmaya hazırdır.
Ezel
2009
Başrollünde oyuncu Bayazıt Gülercan yer aldığı, 2009 yılı yapımı dizi film Dram türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Dram, Suç türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Ezel isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Uçurum
2012
Başrollünde oyuncu Selçuk Yöntem yer aldığı, 2012 yılı yapımı dizi film Dram türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Dram, türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Uçurum isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Maral
2015
Başrollünde oyuncu Rıza Akın yer aldığı, 2015 yılı yapımı dizi film türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede , türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Maral isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Racon
2015
Başrollünde oyuncu Ekin Türkmen yer aldığı, 2015 yılı yapımı dizi film Macera türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Macera, Suç türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Racon isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0