up
ara
‹ John William Corrington

John William Corrington Filmleri

2007
Ortaya çıkan bir virüsün, insanlığın çoğunu öldürüp geri kalanları canavara dönüştürmesinden yıllar sonra, New York'ta hayatta kalmayı başarabilen bir adam, bir yandan kendisi gibi hayatta kalmayı başarabilen başka birilerini ararken bir yandan da hastalığın tedavisini bulmaya çalışır.
1972
Başrollünde oyuncu David Carradine yer aldığı, yönetmenliğini Martin Scorsese üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Boxcar Bertha isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
1971
Başrollünde oyuncu Stephen McHattie yer aldığı, yönetmenliğini Roger Corman üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Von Richthofen and Brown isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
2001
Başrollünde oyuncu Viktor Verzhbitsky yer aldığı, yönetmenliğini Timur Bekmambetov üstlendiği film türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede , türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden The Arena isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!