up
ara
Louise L. Hay

Louise L. Hay

vedat

vedat

@vedat34

Evrende bedelsiz hiçbir şey yoktur. Olumsuz düşüncelerin birikiminin yarattığı çöplüğün bedelini fiziksel, zihinsel ve duygusal rahatsızlıklar yaşayarak ödüyoruz.
ataç ikon Düşünce Gücüyle Tedavi
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
3 beğen · 0 yorum
FEBİHÂ

FEBİHÂ

@kadimcumleivecize

Sevgi, bildiğim en büyük silgidir, en derin ve en acı verici anıları bile siler...
ataç ikon Düşünce Gücüyle Tedavi
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
2 beğen · 0 yorum
Karartı

Karartı

@kararti

Kalbimizi sevgiye kapatmak kalbimize giden yaşam akışını kapatmaktır, sembolik olarak.
ataç ikon Güçlü Kadınlar
kitaba 10 verdi, inceleme ekledi.
2 beğen · 0 yorum
Karartı

Karartı

@kararti

Yapılması gereken değişimleri yapmadığınızda, yaşam genellikle el atar ve sizi değişim yapmaya zorlar. Mesela, nefret ettiğiniz işinizi bırakmıyorsunuz, sonunda kovulursunuz. Yaşam size kendinizin değerlendirmediği bir fırsatı sunar.
ataç ikon Güçlü Kadınlar
kitaba 10 verdi, inceleme ekledi.
2 beğen · 0 yorum
Karartı

Karartı

@kararti

Evren minnattar insanları sever. Yaşama ne kadar teşekkür ederseniz, yaşam da size o kadar teşekkür edilecek şey sunar.
ataç ikon Güçlü Kadınlar
kitaba 10 verdi, inceleme ekledi.
1 beğen · 0 yorum
Karartı

Karartı

@kararti

Sevgi hepimizi iyileştirir.
ataç ikon Güçlü Kadınlar
kitaba 10 verdi, inceleme ekledi.
1 beğen · 0 yorum
Pozitif Düşünce Gücüyle Mutlu Yaşamın Sırları
1970
Pozitif Gücün Büyüsü İçinizdeki Gücü Keşfedin kitabının da yazarı Pozitif Gücün Büyüsü İçinizdeki Gücü Keşfedin ve Hayat Sizi Seviyor! kitaplarının da yazarı Louise L. Hay tarafından kaleme alınan Pozitif Düşünce Gücüyle Mutlu Yaşamın Sırları kitabı Sosyoloji, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Martı Kitabevi yayınevinden 1970 yılında 9786055872229 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Pozitif Düşünce Gücüyle Mutlu Yaşamın Sırları isimli kitap 265 sayfadan oluşuyor. Pozitif Düşünce Gücüyle Mutlu Yaşamın Sırları kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Pozitif Gücün Büyüsü İçinizdeki Gücü Keşfedin
0
Pozitif Düşünce Gücüyle Mutlu Yaşamın Sırları kitabının da yazarı Louise L. Hay tarafından kaleme alınan Pozitif Gücün Büyüsü İçinizdeki Gücü Keşfedin kitabı Sosyoloji, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Koridor Yayıncılık yayınevinden 0 yılında 9789944983419 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Pozitif Gücün Büyüsü İçinizdeki Gücü Keşfedin isimli kitap 275 sayfadan oluşuyor. Kitap İlham veren kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Pozitif Gücün Büyüsü İçinizdeki Gücü Keşfedin kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Hayat Sizi Seviyor!
2017
Pozitif Düşünce Gücüyle Mutlu Yaşamın Sırları ve Pozitif Gücün Büyüsü İçinizdeki Gücü Keşfedin kitaplarının da yazarı Louise L. Hay tarafından kaleme alınan Hayat Sizi Seviyor! kitabı Kişisel Gelişim, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Koridor Yayıncılık yayınevinden 2017 yılında 9786059702447 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Hayat Sizi Seviyor! isimli kitap 220 sayfadan oluşuyor. Hayat Sizi Seviyor! kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Yapabilirim Kartları
2018
Pozitif Düşünce Gücüyle Mutlu Yaşamın Sırları kitabının da yazarı Pozitif Düşünce Gücüyle Mutlu Yaşamın Sırları ve Pozitif Gücün Büyüsü İçinizdeki Gücü Keşfedin kitaplarının da yazarı Louise L. Hay tarafından kaleme alınan Yapabilirim Kartları kitabı Ekonomi, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Feminenşeyler Yayınları yayınevinden 2018 yılında isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Yapabilirim Kartları isimli kitap 0 sayfadan oluşuyor. Yapabilirim Kartları kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Düşüncenin İyileştirici Gücü
2017
Pozitif Düşünce Gücüyle Mutlu Yaşamın Sırları ve Pozitif Gücün Büyüsü İçinizdeki Gücü Keşfedin kitaplarının da yazarı Louise L. Hay tarafından kaleme alınan Düşüncenin İyileştirici Gücü kitabı Sosyoloji, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Koridor Yayıncılık yayınevinden 2017 yılında 9786054188130 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Düşüncenin İyileştirici Gücü isimli kitap 211 sayfadan oluşuyor. Düşüncenin İyileştirici Gücü kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
7
1 oy
0