up
ara
Luc Besson

Luc Besson

Arthur ile Minimoylar
1970
Arthur Maltazar'ın İntikamı ve Arthur ve Yasak Kent kitaplarının da yazarı Luc Besson tarafından kaleme alınan Arthur ile Minimoylar kitabı Çocuk, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Can Çocuk Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9789750705403 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Arthur ile Minimoylar isimli kitap 238 sayfadan oluşuyor. Arthur ile Minimoylar kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Arthur Maltazar'ın İntikamı
1970
Arthur ile Minimoylar ve Arthur ve Yasak Kent kitaplarının da yazarı Luc Besson tarafından kaleme alınan Arthur Maltazar'ın İntikamı kitabı Çocuk, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Can Çocuk Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9789750705380 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Arthur Maltazar'ın İntikamı isimli kitap 208 sayfadan oluşuyor. Arthur Maltazar'ın İntikamı kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Arthur ve Yasak Kent
2011
Arthur ile Minimoylar ve Arthur Maltazar'ın İntikamı kitaplarının da yazarı Luc Besson tarafından kaleme alınan Arthur ve Yasak Kent kitabı Çocuk, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Can Çocuk Yayınları yayınevinden 2011 yılında 9789750705397 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Arthur ve Yasak Kent isimli kitap 211 sayfadan oluşuyor. Arthur ve Yasak Kent kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Arthur İki Dünyanın Savaşı
2018
Arthur ile Minimoylar ve Arthur Maltazar'ın İntikamı kitaplarının da yazarı Luc Besson tarafından kaleme alınan Arthur İki Dünyanın Savaşı kitabı Çocuk, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Can Çocuk Yayınları yayınevinden 2018 yılında 9789750706967 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Arthur İki Dünyanın Savaşı isimli kitap 248 sayfadan oluşuyor. Arthur İki Dünyanın Savaşı kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Taksi 4
2007
Başrollünde oyuncu Samy Naceri yer aldığı, yönetmenliğini Gérard Krawczyk üstlendiği film türünde izleyicisini bekliyor., türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Taksi 4 isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Kır Zincirlerini
2005
Başrollünde oyuncu Morgan Freeman yer aldığı, yönetmenliğini Louis Leterrier üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Dövüş türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Kır Zincirlerini isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
96 Saat
2008
Emekli bir CIA ajanı olan Bryan Mills, Paris seyahati esnasında kaçırılan kızının peşinden Avrupa'ya gider.
Nikita
1990
Başrollünde oyuncu Anne Parillaud yer aldığı, yönetmenliğini Luc Besson üstlendiği film Gerilim türünde izleyicisini bekliyor.Gerilim, Aksiyon türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Nikita isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Beşinci Element
1997
Renkli bir gelecekte bir taksi sürücüsü aniden kendini kozmik bir silahın peşindeki ana karakter olarak bulur. Aynı zamanda Evil ve Mr. Zorg ile de mücadele etmek zorundadır.
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0