up
ara
Marguerite Duras

Marguerite Duras

Müptelâ

Müptelâ

@aysrana

“... yazmak bir bakıma da silmek oluyor. Yerine başka bir şey koymak.”

Sayfa-17
ataç ikon Bir Kış Günü Öğleden Sonra
kitaba 7 verdi, inceleme eklemedi.
3 beğen · 0 yorum
Müptelâ

Müptelâ

@aysrana

“Yazdığım zaman sizi sevmekten kurtuluyorum.”

Sayfa-20
ataç ikon Bir Kış Günü Öğleden Sonra
kitaba 7 verdi, inceleme eklemedi.
2 beğen · 0 yorum
Müptelâ

Müptelâ

@aysrana

“...Birer bitki gibiydiler sanki, oluşumunu tamamlayamamış, arada kalmış birtakım nesneler, doğar doğmaz can çekişen, ilk soluğunda son soluğunu veren insansı bitkiler..”
Sayfa-14
ataç ikon Bir Kış Günü Öğleden Sonra
kitaba 7 verdi, inceleme eklemedi.
2 beğen · 0 yorum
KitapKadın

KitapKadın

@benkitaptanibaretim

Sevgili
ataç ikon Sevgili
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
0 beğen · 0 yorum
KitapKadın

KitapKadın

@benkitaptanibaretim

Sevgili
ataç ikon Sevgili
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
0 beğen · 0 yorum
KitapKadın

KitapKadın

@benkitaptanibaretim

Sevgili
ataç ikon Sevgili
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
0 beğen · 0 yorum
Moderato Cantabile
1970
Yaz Yağmuru ve Kuzey Çinli Sevgili kitaplarının da yazarı Marguerite Duras tarafından kaleme alınan Moderato Cantabile kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Can Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9789755108391 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Moderato Cantabile isimli kitap 84 sayfadan oluşuyor. Moderato Cantabile kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Yaz Yağmuru
2012
Moderato Cantabile ve Kuzey Çinli Sevgili kitaplarının da yazarı Marguerite Duras tarafından kaleme alınan Yaz Yağmuru kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Sel Yayıncılık yayınevinden 2012 yılında 9789755703640 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Yaz Yağmuru isimli kitap 137 sayfadan oluşuyor. Yaz Yağmuru kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Kuzey Çinli Sevgili
1970
Moderato Cantabile ve Yaz Yağmuru kitaplarının da yazarı Marguerite Duras tarafından kaleme alınan Kuzey Çinli Sevgili kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Can Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9789755103853 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kuzey Çinli Sevgili isimli kitap 239 sayfadan oluşuyor. Kuzey Çinli Sevgili kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Somut Yaşam
1970
Moderato Cantabile ve Yaz Yağmuru kitaplarının da yazarı Marguerite Duras tarafından kaleme alınan Somut Yaşam kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Can Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9789755106991 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Somut Yaşam isimli kitap 135 sayfadan oluşuyor. Somut Yaşam kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Bir Kış Günü Öğleden Sonra
1970
Moderato Cantabile kitabının da yazarı Marguerite Duras tarafından kaleme alınan Bir Kış Günü Öğleden Sonra kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Can Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9789755100708 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Bir Kış Günü Öğleden Sonra isimli kitap 110 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Adnan Berk çevirmiştir. Bir Kış Günü Öğleden Sonra kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Hiroşima Sevgilim
1959
Başrollünde oyuncu Emmanuelle Riva yer aldığı, yönetmenliğini Alain Resnais üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Hiroşima Sevgilim isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
India Song
1975
Başrollünde oyuncu Marguerite Duras yer aldığı, yönetmenliğini Marguerite Duras üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden India Song isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
En Rachâchant
1982
Başrollünde oyuncu Olivier Straub yer aldığı, yönetmenliğini Dani üstlendiği film Kısa türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Kısa, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden En Rachâchant isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Nathalie Granger
1972
Başrollünde oyuncu Gérard Depardieu yer aldığı, yönetmenliğini Marguerite Duras üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Nathalie Granger isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Detruire dit-elle
1969
Başrollünde oyuncu Michael Lonsdale yer aldığı, yönetmenliğini Marguerite Duras üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Detruire dit-elle isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0