up
ara
Ali Kemal Senan

Ali Kemal Senan

Deniz M. Bakır

Deniz M. Bakır

@denizmbakir

Yanımdan ayrılmanı hiç istemiyorum,” dedi Ka İpek’e, “Çünkü sana çok fena aşık oldum.”

“Beni tanımıyorsun bile,” dedi İpek.

“İki tür erkek vardır,” dedi Ka eğitici bir havayla.
“Birincisi, aşık olmadan önce kızın nasıl sandviç yediğini, saçlarını nasıl taradığını, hangi saçmalıkları dert edindiğini, babasına neden kızdığını, onun hakkında anlatılan diğer hikaye ve efsaneleri bilmelidir.
İkincisi ise, ki ben onlardanım, kız hakkında pek az şey bilmelidir ki aşık olsun.”

“Yani bana hiç tanımadığın için mi aşıksın? Gerçekten aşk mıdır sence bu?”

“İnsanın her şeyini vereceği aşk böyle olur,” dedi Ka.”
ataç ikon Ka
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
1 beğen · 0 yorum
Ka
1970
The Crimes of Alexandrea kitabının da yazarı Ali Kemal Senan tarafından kaleme alınan Ka kitabı Roman (Yerli), türünde okuyucusu ile buluşuyor. Zinde Yayınevi yayınevinden 1970 yılında 9786055144012 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Ka isimli kitap 480 sayfadan oluşuyor. Ka kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
The Crimes of Alexandrea
1970
Ka ve Phaselis (Savaş Yılları) kitaplarının da yazarı Ali Kemal Senan tarafından kaleme alınan The Crimes of Alexandrea kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Zinde Yayınevi yayınevinden 1970 yılında 2880000027331 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan The Crimes of Alexandrea isimli kitap 480 sayfadan oluşuyor. The Crimes of Alexandrea kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Phaselis (Savaş Yılları)
1970
Ka ve The Crimes of Alexandrea kitaplarının da yazarı Ali Kemal Senan tarafından kaleme alınan Phaselis (Savaş Yılları) kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Zinde Yayınevi yayınevinden 1970 yılında 9786058643680 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Phaselis (Savaş Yılları) isimli kitap 480 sayfadan oluşuyor. Phaselis (Savaş Yılları) kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Arzava
1970
Ka ve The Crimes of Alexandrea kitaplarının da yazarı Ali Kemal Senan tarafından kaleme alınan Arzava kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Zinde Yayınevi yayınevinden 1970 yılında 9786055144166 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Arzava isimli kitap 704 sayfadan oluşuyor. Arzava kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Pegasus
1970
Ka ve The Crimes of Alexandrea kitaplarının da yazarı Ali Kemal Senan tarafından kaleme alınan Pegasus kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Zinde Yayınevi yayınevinden 1970 yılında 9786055144005 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Pegasus isimli kitap 544 sayfadan oluşuyor. Pegasus kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0