up
ara
Maria Yordanidu

Maria Yordanidu

Loksandraİstanbul Düşü
1970
Feleğin Çemberinde ve Çılgın Kuşlar Gibiİskenderiye'den Atina'ya kitaplarının da yazarı Maria Yordanidu tarafından kaleme alınan Loksandraİstanbul Düşü kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Belge Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9789753442961 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Loksandraİstanbul Düşü isimli kitap 224 sayfadan oluşuyor. Loksandraİstanbul Düşü kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Feleğin Çemberinde
2014
Loksandraİstanbul Düşü ve Çılgın Kuşlar Gibiİskenderiye'den Atina'ya kitaplarının da yazarı Maria Yordanidu tarafından kaleme alınan Feleğin Çemberinde kitabı İstanbul, Balkan türünde okuyucusu ile buluşuyor. Belge Yayınları yayınevinden 2014 yılında 9789753441834 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Feleğin Çemberinde isimli kitap 215 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye Osman Bleda çevirmiştir. Feleğin Çemberinde kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Çılgın Kuşlar Gibiİskenderiye'den Atina'ya
1999
Loksandraİstanbul Düşü kitabının da yazarı Loksandraİstanbul Düşü ve Feleğin Çemberinde kitaplarının da yazarı Maria Yordanidu tarafından kaleme alınan Çılgın Kuşlar Gibiİskenderiye'den Atina'ya kitabı Roman (Çeviri), Tarihi Roman türünde okuyucusu ile buluşuyor. Belge Yayınları yayınevinden 1999 yılında 9789753444927 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Çılgın Kuşlar Gibiİskenderiye'den Atina'ya isimli kitap 110 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye Osman Bleda çevirmiştir. Çılgın Kuşlar Gibiİskenderiye'den Atina'ya kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0