up
ara
Hervé Guibert

Hervé Guibert

Arif Boğaç

Arif Boğaç

@bogac

Hekimin hasta üzerinde gerçekleştirdiği yoğun acı sırasında, tuhaf bir biçimde, karşılıklı olduğunu sandığım bir aşk ve saygı duygusu oluşuyor. Acıda kutsal bir şey var. Acı çektirtmiş olan hekimle acı çekmiş olan hasta bir tür dost, bir tür suçortağı oluyorlar, ama ar duygusu var.

Sayfa : 46

Can yayınları 1. Baskı 1992
ataç ikon Hastane Günlüğü
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
0 beğen · 0 yorum
Hastane Günlüğü
1992
İlk kitabı ile edebiyat dünyasına giren Hervé Guibert tarafından kaleme alınan Hastane Günlüğü kitabı Roman (Çeviri), türünde okuyucusu ile buluşuyor. Can Yayınları yayınevinden 1992 yılında 9755104178 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Hastane Günlüğü isimli kitap 64 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Tahsin Yücel çevirmiştir. Hastane Günlüğü kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Yaralı Adam
0
Başrollünde oyuncu JeanHugues Anglade yer aldığı, yönetmenliğini Patrice Chéreau üstlendiği film türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede , türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Yaralı Adam isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0