up
ara
Mark Johnson

Mark Johnson

Yitik
1970
Metaforlar - Hayat, Anlam ve Dil kitabının da yazarı Mark Johnson tarafından kaleme alınan Yitik kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Goa yayınevinden 1970 yılında 9789944291415 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Yitik isimli kitap 384 sayfadan oluşuyor. Yitik kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Metaforlar - Hayat, Anlam ve Dil
2005
Metaforlar Hayat, Anlam ve Dil kitabının da yazarı George Lakoff tarafından kaleme alınan Metaforlar - Hayat, Anlam ve Dil kitabı Akademik, Edebiyat türünde okuyucusu ile buluşuyor. Paradigma Yayınları yayınevinden 2005 yılında 9789759218287 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Metaforlar - Hayat, Anlam ve Dil isimli kitap 315 sayfadan oluşuyor. Metaforlar - Hayat, Anlam ve Dil kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
It Came From Somewhere Else
1988
Başrollünde oyuncu Mark Johnson yer aldığı, yönetmenliğini Howard Hassler üstlendiği film Bilim Kurgu türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Bilim Kurgu, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden It Came From Somewhere Else isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Not Defteri
2004
Carolina'nın Seabrook Adası'nda fakir bir gençle, zengin ve varlıklı bir ailenin kızı arasında tutkulu bir aşk başlar. Bu büyük aşk iki gencin sınıfsal ve ekonomik farklılıkları yüzünden büyük bir sınavdan geçer.
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0