up
ara
Derek Connolly

Derek Connolly

Jurassic World: Yıkılmış Krallık
2018
Başrollünde oyuncu James Cromwell yer aldığı, yönetmenliğini J.A. Bayona üstlendiği film Aksiyon türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Aksiyon, Gerilim türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Jurassic World: Yıkılmış Krallık isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Zaman Yolcuları
2012
Başrollünde oyuncu Mary Lynn Rajskub yer aldığı, yönetmenliğini Colin Trevorrow üstlendiği film Bilim Kurgu türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Bilim Kurgu, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Zaman Yolcuları isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Kong: Skull Island
2017
Uzman keşifçilerden oluşan bir grup, hükümetin de desteğini alarak, Pasifik'te daha önce hiçbir insanın ayak basmadığı bir adaya çıkar. Olağanüstü güzellikteki adada başlarda her şey yolunda giderken, efsanevi Kong ve diğer yaratıkların da bulunduğu bir alana girdiklerini fark ederler. Ekip lideri James Conrad ile arkadaşlarını büyük bir yaşam mücadelesi beklemektedir.
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0