up
ara
Jack Thorne

Jack Thorne

Harry Potter ve Lanetli Çocuk - 8. Kitap
2016
Harry Potter and the Cursed Child kitabının da yazarı John Tiffany tarafından kaleme alınan Harry Potter ve Lanetli Çocuk - 8. Kitap kitabı Fantastik, Roman (Çeviri) türünde okuyucusu ile buluşuyor. Yapı Kredi Yayınları yayınevinden 2016 yılında 9789750837609 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Harry Potter ve Lanetli Çocuk - 8. Kitap isimli kitap 360 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Sevin Okyay, Kutlukhan Kutlu çevirmiştir. Kitap Filmi de Çekilen Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Harry Potter ve Lanetli Çocuk - 8. Kitap kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Harry Potter and the Cursed Child
2016
Harry Potter ve Ölüm Yadigarları - 7. Kitap kitabının da yazarı J. K. Rowling tarafından kaleme alınan Harry Potter and the Cursed Child kitabı Fantastik, Yabancı türünde okuyucusu ile buluşuyor. Scholastic yayınevinden 2016 yılında 9781338099133 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Harry Potter and the Cursed Child isimli kitap 320 sayfadan oluşuyor. Kitap Filmi de Çekilen Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Harry Potter and the Cursed Child kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Blood Red Road
2014
Başrollünde oyuncu yer aldığı, yönetmenliğini üstlendiği film türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede , türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Blood Red Road isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
The Fades
2010
Başrollünde oyuncu Natalie Dormer yer aldığı, 2010 yılı yapımı dizi film türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede , türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden The Fades isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0