up
ara
‹ Marvin Harris

Marvin Harris Kitapları

2017
İnekler, Domuzlar, Savaşlar Ve Cadı ve Yamyamlar Ve Krallar kitaplarının da yazarı Marvin Harris tarafından kaleme alınan İnekler Domuzlar Savaşlar ve Cadılar kitabı Sosyoloji, Araştırma - İnceleme türünde okuyucusu ile buluşuyor. İmge Kitabevi yayınevinden 2017 yılında 9789755331195 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan İnekler Domuzlar Savaşlar ve Cadılar isimli kitap 286 sayfadan oluşuyor. İnekler Domuzlar Savaşlar ve Cadılar kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
2009
Yamyamlar Ve Krallar ve İnekler Domuzlar Savaşlar ve Cadılar kitaplarının da yazarı Marvin Harris tarafından kaleme alınan İnekler, Domuzlar, Savaşlar Ve Cadı kitabı Kültür, İnsan ve Toplum türünde okuyucusu ile buluşuyor. İmge Kitabevi yayınevinden 2009 yılında 9789755331195 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan İnekler, Domuzlar, Savaşlar Ve Cadı isimli kitap 232 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye M. Fatih Gümüş çevirmiştir. İnekler, Domuzlar, Savaşlar Ve Cadı kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
2015
İnekler, Domuzlar, Savaşlar Ve Cadı kitabının da yazarı İnekler, Domuzlar, Savaşlar Ve Cadı ve İnekler Domuzlar Savaşlar ve Cadılar kitaplarının da yazarı Marvin Harris tarafından kaleme alınan Yamyamlar Ve Krallar kitabı İnsan ve Toplum, Sosyoloji türünde okuyucusu ile buluşuyor. İmge Kitabevi yayınevinden 2015 yılında 9789755330709 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Yamyamlar Ve Krallar isimli kitap 352 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye M. Fatih Gümüş çevirmiştir. Yamyamlar Ve Krallar kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!