up
ara
Gülhan Tekin

Gülhan Tekin

Hükümet Kadın
2012
Xate, Midyat Belediye Başkanı'nın okuma yazma bilmeyen karısıdır. 8 çocuğu olan Xate bir gün kendisini belediye başkanı olarak bulur. Ev işlerini ve ailesini nasıl idare ediyorsa devlet işlerini de aynı yöntemle yönetmeye ve her işin üstesinden gelmeye kararlıdır.
Hükümet Kadın 2
2013
Başrollünde oyuncu Mahir İpek yer aldığı, yönetmenliğini Sermiyan Midyat üstlendiği film Komedi türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Komedi, Güneydoğu Anadolu türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Hükümet Kadın 2 isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Zaman Makinesi 1973
2014
Başrollünde oyuncu Gürgen Öz yer aldığı, yönetmenliğini Aram Gülyüz üstlendiği film Komedi türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Komedi, Yerli türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Zaman Makinesi 1973 isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Deli Aşk
2017
Maraş dondurmacısı Ekrem, yıllardır aşık olduğu Neşe'ye evlenme teklif etmek için dünyanın en büyük dondurmasını yapar. Ancak Neşe bu teklifini reddeder ve bununla da kalmayıp kendisine başka bir sevgili bulur. Her şeye rağmen Ekrem pes etmeyecek ve Neşe'yi kazanmak için elinden geleni yapacaktır.
Oflu Hoca Trakya'da
2018
Oflu Hoca, Doğanspor'a transfer etmek için yetenekli bir futbolcunun peşindedir. Bunun için Lüleburgaz'a gider. Bu esnada Lüleburgaz'da hapishaneden çıkan ve kendisine tıpatıp benzeyen Haspi adında bir adamın yüzünden başına gelmedik kalmaz.
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0