up
ara
Chloë Grace Moretz

Chloë Grace Moretz

Kanıma Gir
2010
Başrollünde oyuncu Richard Jenkins yer aldığı, yönetmenliğini Matt Reeves üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, Korku türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Kanıma Gir isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Adalet
2014
Başrollünde oyuncu Denzel Washington yer aldığı, yönetmenliğini Antoine Fuqua üstlendiği film Aksiyon türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Aksiyon, Gerilim türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Adalet isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Karanlık Yerler
2015
Başrollünde oyuncu Charlize Theron yer aldığı, yönetmenliğini Gilles Paquet-Brenner üstlendiği film Gizem türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Gizem, Dram türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Karanlık Yerler isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
The Fifth Wave
2016
Uzaylıların dünyaya saldırısından sonra, bu saldırılan sağ kurtulan bir ablanın ve kaybolan kardeşini uzaylı olabileceği ihtimali olan başka bir çocuk ile aramasının hikayesi anlatmaktadır.
Carrie: Günah Tohumu
2013
Başrollünde oyuncu Julianne Moore yer aldığı, yönetmenliğini Kimberly Peirce üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, Gerilim türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Carrie: Günah Tohumu isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
10
1 oy
0