up
ara
Matthew McKay

Matthew McKay

Karartı

Karartı

@kararti

Ben bir insanım. Var olduğum ve hayatta kalmaya çalıştığım için değerliyim. Kendime bakabiliyor ve kendimi önemsiyorum. Her durumda doğrusu bu olduğu için, önce kendimi dikkate alıyorum.
Hakkım olan gereksinim ve isteklerim var. Kendi gereksinim ve isteklerimle ilgili kimseye gerekçe göstermeden kendim karar verebilirim. Seçimler yapar, seçimlerimin sorumluluğunu taşırım.
Her zaman elimden geleni yaparım. Her düşünce ve eylemim o anda yapabildiğimin en iyisidir. İnsan olduğum için hata yaparım. Suçlama ya da yargılamaya sapmadan hatalarımı kabul ederim. Hatalarımdan bir şeyler öğrenirim. Mükemmel değilim ve hatalarım için kendimi affediyorum.
Başkalarının da aynı derecede değerli olduklarını, mükemmellikten aynı derecede uzak olduklarını biliyorum. Onlar da benim gibi yaşam savaşı veriyorlar ve bu yüzden onlara sevecenlik duyuyorum.
ataç ikon Özgüven
kitaba 10 verdi, inceleme ekledi.
3 beğen · 0 yorum
Düşüncelerinize Tutsak Olmayın
1970
Özgüven ve Gündelik Gevşeme Egzersizleri kitaplarının da yazarı Matthew McKay tarafından kaleme alınan Düşüncelerinize Tutsak Olmayın kitabı Sosyoloji, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Akademi Doktorlar Yayınevi yayınevinden 1970 yılında 9789750060922 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Düşüncelerinize Tutsak Olmayın isimli kitap 148 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye Tevfik Pınar çevirmiştir. Düşüncelerinize Tutsak Olmayın kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Özgüven
1970
Düşüncelerinize Tutsak Olmayın kitabının da yazarı Matthew McKay tarafından kaleme alınan Özgüven kitabı Sosyoloji, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Arkadaş Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9789755094496 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Özgüven isimli kitap 366 sayfadan oluşuyor. Özgüven kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Gündelik Gevşeme Egzersizleri
2014
Düşüncelerinize Tutsak Olmayın ve Özgüven kitaplarının da yazarı Matthew McKay tarafından kaleme alınan Gündelik Gevşeme Egzersizleri kitabı Yoga, Sağlıklı Yaşam türünde okuyucusu ile buluşuyor. Mavi Yayınları yayınevinden 2014 yılında 9799757200320 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Gündelik Gevşeme Egzersizleri isimli kitap 119 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye Rıfat Karslı çevirmiştir. Gündelik Gevşeme Egzersizleri kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0