up
ara
Byung-hun Lee

Byung-hun Lee

Acı Tatlı Hayat
2005
Başrollünde oyuncu Byung-hun Lee yer aldığı, yönetmenliğini Jee-woon Kim üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, Aksiyon türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Acı Tatlı Hayat isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Terminator: Genisys
2015
Gelecekteki insan direnişinin lideri John Connor 1984'e annesi Sarah Connor'ı koruması için Kyle Reese'i gönderir fakat gelişen olaylar sonucu zaman çizgisinde kıralma olur ve gelecek değişir.
G.I. Joe: Misilleme
2013
Başrollünde oyuncu Bruce Willis yer aldığı, yönetmenliğini Jon Chu üstlendiği film Bilim Kurgu türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Bilim Kurgu, Macera türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden G.I. Joe: Misilleme isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Hesaplaşma
2016
Bir avukatın, ilaç firması yöneticisine karşı bir davayı üstlenir. Avukat kendini içerisinde yolsuzluk ve şantaj olan davanın ortasında bulur.
Muhteşem Yedili
2016
Vahşi Batıda Rose Creek adındaki fakir bir köyün sakinleri, Sanayici Bartholow Bogue'un baskıları altında oldukça zor bir hayat sürdürmektedir. Ödül avcıları, kumarbazlar ve kiralık silahlı adamlardan oluşan 7 kişilik bir grup, köyü korumak için tutulur. Bu 7 silahşör, bir yandan kasabayı büyük bir saldırıya karşı korumaya hazırlanırken bir yandan da kendi değer yargılarını yeniden gözden geçireceklerdir.
Sence kaç puan almalı?
10
1 oy
0