up
ara
Benedict Cumberbatch

Benedict Cumberbatch

Kefaret
2007
Başrollünde oyuncu Vanessa Redgrave yer aldığı, yönetmenliğini Joe Wright üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Aşk türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Kefaret isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Boleyn Kızı
2008
Başrollünde oyuncu David Morrissey yer aldığı, yönetmenliğini Justin Chadwick üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Tarih türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Boleyn Kızı isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Hobbit: Beş Ordunun Savaşı
2014
Evlerini ve hazinelerini Smaug'tan geri alan cüceleri, üçlemenin bu son filminde yeni bir zorluk beklemektedir. Smaug'un öldüğünü duyan tüm ırklar hazineden pay almak üzere Erebor'a doğru yola çıkar. Erebor'un önündeki topraklar büyük bir savaşa sahne olmak üzeredir.
Starter For 10
2006
Başrollünde oyuncu James McAvoy yer aldığı, yönetmenliğini Tom Vaughan üstlendiği film Okul türünde izleyicisini bekliyor. Okul, Eğitim türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Starter For 10 isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Doktor Strange
2016
Kariyerinde oldukça başarılı bir cerrah olan Stephen Strange, geçirdiği bir trafik kazasında aldığı yaralar yüzünden ellerini kullanamaz hale gelir. Bu sırada Tibet'te yaraları iyileştirebilen Ancient One adında bir büyücü yaşamaktadır. İkilinin yolunun kesişmesinin ardından Stephen Strange için yepyeni ve inanılmaz bir hayat başlar.
Sherlock
2010
Sherlock, 21. Yüzyılda Londra'da suçla mücadele eden ve karmaşık suçları çözerken kullandığı zekice yöntemler ile kurduğu neden-sonuç ilişkileri sayesinde diğer meslektaşlarından çok daha ünlü bir dedektif haline gelen Sherlock Holmes ve asistanı Dr. Watson'ın maceralarının modern uyarlamasıdır.
ınto The Universe With Stephen Hawking
2010
Başrollünde oyuncu yer aldığı, 2010 yılı yapımı dizi film türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede , türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden ınto The Universe With Stephen Hawking isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
The Last Enemy
2008
Başrollünde oyuncu Robert Carlyle yer aldığı, 2008 yılı yapımı dizi film Dram türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Dram, türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden The Last Enemy isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Parade's End
2012
Başrollünde oyuncu Rupert Everett yer aldığı, 2012 yılı yapımı dizi film Aksiyon türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Aksiyon, Romantik türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Parade's End isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
10
9 oy
0