up
ara
Max Allan Collins

Max Allan Collins

CSI: Kanıt Peşinde Günah Şehri
1970
Soğuk Yanık CSI: Kanıt Peşinde kitabının da yazarı Max Allan Collins tarafından kaleme alınan CSI: Kanıt Peşinde Günah Şehri kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. İnkılap Kitabevi yayınevinden 1970 yılında 9789751024909 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan CSI: Kanıt Peşinde Günah Şehri isimli kitap 349 sayfadan oluşuyor. CSI: Kanıt Peşinde Günah Şehri kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Soğuk Yanık CSI: Kanıt Peşinde
2011
CSI: Kanıt Peşinde Günah Şehri ve CSI Kanıt Peşinde Çifte Cinayet kitaplarının da yazarı Max Allan Collins tarafından kaleme alınan Soğuk Yanık CSI: Kanıt Peşinde kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. İnkılap Kitabevi yayınevinden 2011 yılında 9789751023803 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Soğuk Yanık CSI: Kanıt Peşinde isimli kitap 326 sayfadan oluşuyor. Soğuk Yanık CSI: Kanıt Peşinde kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
CSI Kanıt Peşinde Çifte Cinayet
2015
CSI: Kanıt Peşinde Günah Şehri ve Soğuk Yanık CSI: Kanıt Peşinde kitaplarının da yazarı Max Allan Collins tarafından kaleme alınan CSI Kanıt Peşinde Çifte Cinayet kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. İnkılap Kitabevi yayınevinden 2015 yılında 9789751022417 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan CSI Kanıt Peşinde Çifte Cinayet isimli kitap 350 sayfadan oluşuyor. CSI Kanıt Peşinde Çifte Cinayet kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
CSI: Miami Florida'ya Kaçış
2017
CSI: Kanıt Peşinde Günah Şehri ve Soğuk Yanık CSI: Kanıt Peşinde kitaplarının da yazarı Max Allan Collins tarafından kaleme alınan CSI: Miami Florida'ya Kaçış kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. İnkılap Kitabevi yayınevinden 2017 yılında 9789751026064 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan CSI: Miami Florida'ya Kaçış isimli kitap 288 sayfadan oluşuyor. CSI: Miami Florida'ya Kaçış kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Mommy
1995
Başrollünde oyuncu Patty Mccormack yer aldığı, yönetmenliğini Max Allan Collins üstlendiği film Korku türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Korku, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Mommy isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Mommy´s Day
1997
Başrollünde oyuncu Patty Mccormack yer aldığı, yönetmenliğini Max Allan Collins üstlendiği film Korku türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Korku, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Mommy´s Day isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
The Expert
1995
Başrollünde oyuncu James Brolin yer aldığı, yönetmenliğini Rick Avery üstlendiği film türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede , türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden The Expert isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
The Last Lullaby
2008
Başrollünde oyuncu Tom Sizemore yer aldığı, yönetmenliğini Jeffrey Goodman üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden The Last Lullaby isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0