up
ara
Özcan Deniz

Özcan Deniz

Ya Sonra
2011
Didem ve Adem’in mutlu bir evlilikleri vardır. Adem işinden dolayı oldukça yoğundur ve Didem’i ihmal etmektedir. Adem’in bu tavırları yüzünden mutsuz olan Didem’in karşısına başka bir adam çıkar. Bu adamın Didem’e olan ilgisi Adem’in Didem’e olan aşkını yeniden alevlendirir.
Sevimli Tehlikeli
2015
Yıllar önce Zeliş adında bir bebeği kaçırdığı için vicdanı bir türlü rahat edemeyen Zarok, yıllar sonra Zeliş'i tekrar kaçırarak ailesine teslim etmeye karar verir. Beraber yola çıkan ikilinin arasında duygusal bir bağ oluşur.
Evim Sensin
2012
Yaşadığı ayrılık sonrası baba evine dönen ve babasıyla arasındaki sorunları çözmeye çalışan Leyla ile, çocukluğu yetimhanede geçmiş olan İskender'in yolları kesişir ve aralarında büyük bir aşk başlar.
Su ve Ateş
2013
Birbirine tamamen zıt iki insanın birbirlerine aşık olması ve ateş ve su misali birbirlerini tüketmesi anlatılıyor.
Öteki Taraf
2017
2011 yapımı İspanyol filmi La cara oculta (Karanlık Taraf)'tan uyarlanan gerilim filminde iki kadın arasında kalan bir adamın yaşadığı huzursuz edici ve gerilim dolu olayları izleyeceğiz.
Asmalı Konak
2002
Başrollünde oyuncu Nurgül Yeşilçay yer aldığı, 2002 yılı yapımı dizi film Dram türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Dram, Aile türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Asmalı Konak isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Bir Zamanlar Osmanlı Kıyam
2012
Başrollünde oyuncu Türkan Şoray yer aldığı, 2012 yılı yapımı dizi film Tarih türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Tarih, türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Bir Zamanlar Osmanlı Kıyam isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
İstanbullu Gelin
2017
Başrollünde oyuncu Aslı Enver yer aldığı, 2017 yılı yapımı dizi film Dram türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Dram, Yerli türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden İstanbullu Gelin isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Samanyolu
2009
Başrollünde oyuncu Ayça Bingöl yer aldığı, 2009 yılı yapımı dizi film Aşk türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Aşk, Dram türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Samanyolu isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Asmalı Konak: Hayat
2003
Başrollünde oyuncu Devrim Saltoğlu yer aldığı, 2003 yılı yapımı dizi film Dram türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Dram, türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Asmalı Konak: Hayat isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
10
1 oy
0